|
|
کدخبر: ۸۱۶۶۵

کار خودم را می‌کنم و با هیچ‌کس مشکل ندارم

مدافع تیم تراکتورسازی تبریز تاکید کرد که با هیچ‌کس در این تیم مشکل ندارد.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، محمد نصرتی در مورد غیبتش در تمرین روز چهارشنبه تراکتورسازی و شایعه اخراج او از این تیم گفت: اصلا دوست ندارم صحبت کنم و ترجیح می دهم در مورد موضوعی که چند روز از آن گذشته حرف نزنم. دلیل تمرین نکردنم را نمی دانم. فردای بازی با مس سر تمرین حاضر شدم که گفتند نباید تمرین کنم و بهتر است دلیلش را از کسانی که این تصمیم را گرفتند سوال کنید. روز پنجشنبه هم با تیم تمرین کردم. من کار خودم را می کنم و الان هم مشکل خاصی وجود ندارد.

او در مورد اینکه آیا با مجید جلالی اختلاف دارد تاکید کرد: با هیچ‌کس اختلاف یا مشکل ندارم و هیچ وقت هم دوست دارم در مورد من مسائل حاشیه ای مطرح شود و ترجیح می دهم فقط به فوتبالم فکر کنم. من چند سال است برای تراکتورسازی بازی می کنم و تابع تصمیمباشگاههستم و زیاد هم دوست ندارم در مورد این موضوع صحبت کنم.

نصرتی در مورد نتایج ضعیفتراکتورسازیدر بازی های اخیر خاطرنشان کرد: متاسفانه بد نتیجه گرفتیم و در ۳ بازی ۷ امتیاز از دست دادیم. به دلیل شرایط نامناسب آب و هوایی نتوانستیم خوب تمرین کنیم و این موضوع به ضررمان تمام شد. البته فقط نباید به این موضوع بپردازیم چون ضعف هایی هم داریم که باید برطرف شود. هنوز هم مدعی قهرمانی هستیم و فاصله امتیازها هم کم است و باید خیلی زود این نتایج را جبران کنیم.

ارسال نظر