|
|
کدخبر: ۸۲۳۱۸

فتح‌ الله‌ زاده:

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: جنگی با رویانیان ندارم و ما با یکدیگر همکار هستیم.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده در پایان جلسه امروز با مهدی تاج رئیس سازمان لیگ در خصوص استقبال کم هواداران از مسابقات لیگ عنوان کرد: هوا سرد شده و یک مقدار هم بلیت‌های الکترونیکی دردسر ایجاد کرده و این موارد دست به دست هم داده تا وضعیت به این شکل شود.

وی افزود: جلسه خوبی در این خصوص داشتیم و با تاج صحبت‌های خوبی را انجام دادیم، البته صحبت‌ها کلی بود و در خصوص استقلال، پرسپولیس، بلیت‌فروشی و … صحبت‌هایی انجام شد و اکنون نیز قرار است به ورزشگاه آزادی برویم تا در آنجا جلسه‌ای داشته باشیم.

مدیرعامل باشگاهاستقلالبا بیان اینکه چند پیشنهاد برای بهتر شدن وضعیت استقبالتماشاگراناز بازی‌ها داریم گفت: یکی از پیشنهاداتمان این بود که در حال حاضر بلیت فروشی الکترونیکی را گسترده‌تر نکنند و برخی مکان‌های خاص را به صورت الکترونیکی بفروشند. همچنین پیشنهاد کردیم قیمت بلیت‌های الکترونیکی پایین‌تر باشد و یکسری کارت اعتباری به تماشاگران بدهیم که مثلا اگر ۵ بار به ورزشگاه نیامدند این کارت باطل شود و دوباره مجبور باشند کارت اعتباری بخرند.

فتح‌الله‌زاده در خصوص جنگ لفظی‌اش با محمد رویانیان عنوان کرد: جنگی با رویانیان ندارم و ما با یکدیگر همکار هستیم. اگر کار باشد با یکدیگر همکاری می‌کنیم اما زمانی که رقیب هستیم علیه یکدیگریم. البته ایشان گاهی اوقات بدون اینکه مصاحبه‌ها را بخواند جواب می‌دهد و این کار درستی نیست.

وی ادامه داد: آقای عابدینی بعد از اینکه داماش به استقلال باخت مصاحبه‌ای را علیه ما انجام داده بود. مطمئنا اگر رویانیان به جای من بود به این مصاحبه عابدینی واکنش نشان می‌داد اما چون من فوتبالی هستم می‌دانم عابدینی منظوری نداشت و می‌خواست بگوید استقلال با زرنگ‌بازی ما را برده است. شاید حرف او ظاهر بدی داشت اما باطن حرف عابدینی خوب و فوتبالی بود.

فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: بهتر است رویانیان سریع واکنش نشان ندهد و ابتدا مصاحبه‌ها را بخواند بعد راجع به آن صحبت کند. رسانه‌ها نیز به این موضوع دامن می‌زنند و صحبت‌های ما را جنگ نامیده‌اند اما اگر صحبت‌های ما بد است چرا به دنبال مصاحبه گرفتن از ما و جواب گرفتن هستید؟ خودشان از ما مصاحبه می‌گیرند بعد روی آن تحلیل می‌نویسند. اگر جواب دادن بد است چرا به ما زنگ می‌زنید؟

مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به صحبت‌هایی که در چند روز اخیر انجام داده گفت: اگر رویانیان مصاحبه من را بخواند متوجه خواهد شد که با برخی از هواداران تیم‌مان می‌زنم. هواداران استقلال می‌خواهند برنده باشند و هواداران پرسپولیس هم همین موضوع را می‌خواهند. ما با هواداران صحبت می‌کنیم و آنها از ما قهرمانی می‌خواهند و ما هم می‌گوییم که قهرمان هستیم. ما می‌خواستیم یک جام ما ببریم و یک جام هم آنها ببرند؛ بعد اعلام کردیم هر دو را خودمان می‌بریم. به یکباره جواب می‌دهند که ما هر ۴ جام را می‌بریم و آنها را حذف می‌کنیم. من هم یک بار جواب نمی‌دهم، دو بار جواب نمی‌دهم اما دیگر نمی‌توانم ساکت باشم و مجبورم جواب بدهم.

فتح‌الله‌زاده یادآور شد: مجبور می‌شویم جواب بدهیم بعد مسئولان به ما اخطار می‌دهند که جنجال درست نکنید و می‌گویند مدیران پرسپولیس و استقلال تنش ایجاد می‌کنند. ما هم دوست نداریم جواب بدهیم اما نمی‌شود و مجبور می‌شویم جواب برخی مصاحبه‌ها را بدهیم. کری‌خوانی خوب است.

ارسال نظر