|
|
کدخبر: ۸۴۸

ولاسکو:

سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از برتری ۳ بر یک تیمش برابر کوبا گفت: در این بازی هیچ معجزه‌ای اتفاق نیفتاد و بازی روند عادی خود را طی کرد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از تسنیم، اورلاندو ساموئلز بلکوود سرمربی تیم والیبال کوبا بعد از دومین شکست تیمش مقابل ایران و پس از اینکه هموطنانش، سالن سوداد دیپورتیوا را با ناراحتی ترک کردند، گفت: کوبا، تیم سختکوشی است ولی ما تحت شرایط بدی قرار داشتیم. مجبور شدم تغییرات زیادی در تیم ایجاد و از بازیکنان خیلی جوانی استفاده کنم. تابه‌حال در هیچ گروهی، آخر نشده بودیم و این موضوع جای تأسف دارد. فقط یک پیروزی در لیگ جهانی به دست آوردیم.

آبراهام آلونسو بازیکن تیم کوبا نیز ابراز امیدواری کرد سال آینده، لیگ بهتری در انتظار کوبا باشد. او گفت: سال بسیار سختی بود ولی پایان امیدوار کننده‌ای داشتیم.

سعید معروف که در این بازی ۲ امتیاز سرویس و ۲ امتیاز هم در جریان بازی کسب کرد بعد از پیروزی ۳-۱ تیم ملی ایران عنوان کرد: واقعاً نمی‌دانم که در ست اول چه اتفاقی برای تیم ما افتاد. می‌دانستیم بازیکنان کوبا هرگز ناامید نمی‌شوند و تا جایی که بتوانند به مبارزه ادامه می‎دهند. ثابت کردیم پیروزی در مسابقه اول، شانسی نبود. کار گروهی و دفاع، کلید پیروزی ما بود. فکر نمی‌کنم تعداد زیادی از بازیکنان خودمان هم انتظار چنین نتایج خوبی را داشتند و احتمال می‌دادند فقط یک تماشاگر باشند.

خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال ایران ضمن باارزش خواندن ۲ پیروزی شاگردانش مقابل کوبا اظهار داشت: اشتباهاتی داشتیم که به بازیکنان کوبا اجازه داد ست‌های ابتدای بازی را به خود اختصاص دهند اما در ادامه با سرویس‌هایی که زدیم، این تیم را به دردسر انداختیم.

وی اضافه کرد: درست است که در استفاده از توپ‌های برگشتی مشکل داشتیم ولی دفاع ما عالی کار کرد. این پیروزی برای ما خیلی مهم بود. البته نباید فراموش کنیم کوبا، بازیکنان جوان و کم‌تجربه‌ای را در اختیار داشت. آنها فقط به زمان احتیاج دارند و با کمک مربی بزرگ خود، نتایج بهتری خواهند گرفت. در این بازی هیچ معجزه‌ای اتفاق نیفتاد و بازی روند عادی خود را طی کرد.

ارسال نظر