|
|
کدخبر: ۸۸۷۴۰

برای حضور در انتخابات فدراسیون قایقرانی؛

احمد دنیامالی رییس بر کنار شده فدراسیون قایقرانی برای حضور مجدد در انتخابات این فدراسیون تایید صلاحیت نشد.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، در حالی که چند ماهی از ثبت‌نام از کاندیداهای فدراسیون قایقرانی می‌گذرد، سرانجام نتیجه‌ تایید صلاحیت نامزدهای انتخاباتی مشخص شد و طی آن احمد دنیامالی، رییس برکنار شده این فدراسیون از سوی مراجع مربوطه برای حضور مجدد در انتخابات تایید نشد.

به دنبال برکناری پنج رییس فدراسیون در زمان وزارت محمد عباسی موجی از مشکلات، چالش‌ها و تعلیق در ورزش ایران به راه افتاد که فدراسیون قایقرانی نیز یکی از آن فدراسیون‌ها بود و با وجود گذشت چند ماه از رفع تعلیق این رشته هنوز تکلیف ریاست این فدراسیون در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. اما وزارت ورزش و جوانان قصد دارد سر و سامانی به این فدراسیون بدهد.

برای انتخابات ریاستفدراسیونقایقرانی ۹ نفر کاندیدا شدند که شنیده‌ها حکایت از این دارد که علاوه بر دنیامالی یکی دیگر از نامزدها نیز رد صلاحیت شده است.

دنیامالیدر شرایطی نتوانسته از سوی مراجع ذیربط برای شرکت در انتخابات این فدراسیون تایید صلاحیت بگیرد که چندی پیش سازمان بازرسی کل کشور در نامه‌ای حضور اعضای شورای اسلامی شهر، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و بازنشسته‌ها در انتخابات فدراسیون‌ها را ممنوع کرده بود تا جایی که وزارت ورزش و جوانان نیز برای نخستین بار این قانون را اجرا کرد و طی آن از حضور هادی ساعی و عباس جدیدی در انتخابات فدراسیون‌های تکواندو و کشتی جلوگیری شد.

به گزارش ایسنا، در دوره‌های گذشته به بیرون درز کردن اخبار داخلی به فدراسیون‌های جهانی و به دنبال آن تصمیم این فدراسیون‌ها باعثتعلیق برخی رشته‌ها از جمله قایقرانی شد که البته مشکلات تعلیق این رشته‌ها در دوران وزارت عباسی برطرف شد.

ارسال نظر