|
|
کدخبر: ۹۹۲

علی دایی:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است تیم ملی فوتبال باید پیش از ورود به جام جهانی چند بازی تدارکاتی با تیم‌های بزرگ دنیا انجام دهد.

به گزارشامیدنیوزبه نقل از ایسنا، علی دایی درباره‌ی لزوم برنامه‌ریزی مناسب و حمایت از تیم ملی در فاصله کمتر از یک سال به جام جهانی ۲۰۱۴ اظهار کرد: مطمئنا همین الان هم برای شروع کار دیر است. ما باید هرچه زودتر یک برنامه‌ریزی خوب را برای حضور قدرتمند تیم ملی در جام جهانی انجام دهیم. فدراسیون باید روی این کار وقت بگذارد و با صبر و حوصله یک برنامه‌ی کامل بچیند تا تیم ملی و همه‌ی عوامل مربوط به آن تا یک سال آینده برنامه‌ی خود را بدانند.

وی ادامه داد: یکی از عواملی که می‌تواند به ما در جام جهانی کمک کند برگزاری بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های بزرگ دنیاست. ما باید پیش از این‌که وارد جام جهانی شویم حداقل چند بازی با تیم‌های بزرگ دنیا انجام دهیم تا آمادگی ذهنی کافی برای بازیکنان فراهم شود. در فاصله‌ای که به جام جهانی مانده همه باید از تیم ملی حمایت کنند و بهترین پشتیبانی را از تیم کشورمان داشته باشیم تا ایران حضوری قدرتمند در این بازی‌ها داشته باشد.

دایی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود کی‌روش در برنامه اولیه خود به فدراسیون حدود ۱۲۰ روز برای تیم ملی اردو در نظر گرفته، گفت: از الان صحبت کردن درباره این مسائل زود است. هنوز به طور رسمی چنین چیزی اعلام نشده. با این حال من فکر می‌کنم که همه‌ی باشگاه‌ها آمادگی کمک به تیم ملی را دارند. بدون شک تیم ملی زمانی می‌تواند قدرتمندانه بازی کند که بازی‌های لیگ با بیشترین نظم انجام شود. با این حال هنوز چیزی مشخص نیست و امیدوارم که فدراسیون فوتبال هم برای باشگاه‌ها و هم برای تیم ملی بهترین برنامه را در نظر بگیرد.

ارسال نظر