|
|
کدخبر: ۹۹۷۶۱

مجید جلالی تاکید کرد:

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز گفت: فضای ورزشگاه در بازی امروز به طوری بود که نمی‌توانم در خصوص مسائل فنی صحبت کنم.

به گزارشامیدبه نقل از مهر،مجید جلالیدر نشست خبری پس از بازی تیم هایتراکتورسازیتبریز و صبای قم در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: فضایی که امروز بازی کردیم فضایی نبود که من بخواهم و بتوانم در مورد مسائل فنی صحبت کنم. باور کنید هیچ کس نمی تواند در چنین جوی فوتبال بازی کند، اما با این حال بازیکنان تیم ما خیلی خیلی شرف دارند که با تمام وجود بازی کردند و باز هم می‌گویم که این دیدار جنبه های فنی نداشت.

وی ادامه داد: از همه بازیکنانم راضی هستم عملکرد آنها در بازی امروز خوب بود و من کاملا به آنها اطمینان دارم حتی به آن یک بازیکنی که علیه من مصاحبه کرده بود و شما دیدید که او امروز بهترین بازی خود را انجام داد.

جلالی عنوان کرد: تمامی این مسائل و مشکلات تراکتورسازی را زاییده حواشی می دانم. اگر بازی امروز را می بردیم به رده چهارم می رسیدیم، اما فضای حاکم بر دانشگاه این امکان را از تیم تراکتورسازی گرفت و باید بگویم که من در این میان نقشی نداشتم.

وی افزود: من تا پایان قراردادم در تیم می مانم. من سه بار استعفا کرده بودم، اما مسئولان باشگاه قبول نکردند حالا که هستم تا آخر به کارم با قدرت تمام ادامه می‌دهم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در خصوص اینکه چه راهکاری برای تلطیف فضای ورزشگاه در بازی های این تیم باید اندیشیده شود؟، گفت: من مربی تیم هستم و مسائل فنی به عهده من است. من در خصوص تماشاگران هیچ تصمیمی نمی گیرم و مسئولان باید در این خصوص اقدام کنند. این راه هم بگویم که من تابع نظر مسئولان باشگاه هستم و هر موقع که من را نخواهند می روم. از نظمی مدیرعامل جدید باشگاه هم تشکر می کنم که برای موفقیت تیم خوب تلاش می‌کند.

وی با ابراز گلایه شدید از شعارهای هواداران تراکتورسازی از دیدار امروز تصریح کرد: این فحاشی‌ها برای همیشه در دل من می ماند. من شاید سه ماه اینجا بمانم و بعد از آن بروم و در تیم دیگری کارم را ادامه بدهم، اما این برای تراکتورسازی و هوادارانش خوب نیست که به مربی تیم خود توهین کنند.

جلالی افزود: ما حتی اگر درنیمه اول هم گل می زدیم فضای ورزشگاه اصلا عوض نمی شد چراکه شما دیدید پس از گلی که به ثمر رساندیم فضا خیلی هم بدتر شد. آنهایی که در این شرایط سخت فوتبال بازی کردند می دانند که چه می گویم.

وی در پاسخ به این سوال که چه صحبتی برای هواداران تراکتورسازی دارد، اظهار داشت: من هیچ صحبتی با این تعداد از تماشاگران که به ورزشگاه آمده بودند، ندارم و فقط می گویم که بین من و آنها فقط خدا وجود دارد و خدا ناظر همه چیز است. حدود ۷۰۰ ایمیل به من ارسال شده بود که ۲۰۰ تای آنها از من خواسته بودند که در تیم بمانم و ۵۰۰ ایمیل بعدی نیز از ۶۰ نفر که محتوای مشترکی داشت، دریافت کردم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در پایان گفت: هواداران بدانند وقتی تیم تراکتورسازی به صدر آمد، تیم آنها را زدند و نخواستند تیمشان در صدر بماند.

تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در هفته بیست و سوم رقابتهای لیگ برتر عصر امروز در خانه برابر صبای قم به نتیجه مساوی یک بر یک رضایت داد.

ارسال نظر