|
|
کدخبر: ۹۹۷۶۴

مدیرعامل باشگاه راه‌آهن سورینت می گوید دستگیری مالک باشگاه محدودیت‌هایی را برای تیمش به وجود آورده است.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، صادق رییسی کیا، درباره تساوی یک بر یک راه‌آهن سورینت مقابل سپاهان اصفهان، اظهار کرد: می‌خواهم قبل از هر چیز از کادر فنی وبازیکنانبه خاطر تلاش‌شان تشکر کنم. تیم در شرایط سختی قرار دارد. با این حال بازیکنان خوب ظاهر شدند. ما در مقابل سپاهان هر دو بازی رفت و برگشت بهترین نتیجه‌ را کسب کردیم و به دو تساوی ارزشمند رسیدیم. برای این تساوی زحمات زیادی کشیده شد. نکته جالب بازی امروز هم ترکیب جوان تیم ماست. میانگین سنی تیم ۲۴ یا ۲۵ سال بود. اما شرایط تیم سخت است. ما هنوز جزو تیم‌های انتهای جدولی محسوب می شویم و امیدوارم در ادامه نتایج بهتری را کسب کنیم.

مدیرعاملباشگاهراه‌آهن سورینت در ادامه با انتقاد تند از عملکرد گروه داوری، بیان کرد: از فریدون اصفهانیان تشکر می‌کنم. کارمان رسیدگی به مقدمات علم داوری است نه مسائل پیچیده آن. داور در تشخیص این که باید به چه کسی کارت بدهد، اشتباه می‌کند. مثل اتفاقی که در بازی با نفت افتاد و داور کارت را به بازیکنی داد که خطا نکرده بود! امروز هم راجع به اوت این اتفاق افتاد.

وی افزود: دیگر دوست ندارم بیشتر از این صحبت کنم. اوت برای ما بود، اما داور آن را به سپاهان داد و همان توپ هم تبدیل به گل شد. من واقعا از آقای اصفهانیان تشکر می‌کنم. از آنها ممنونیم!

رییسی کیا در پاسخ به پرسشی مبنی بر این که آیا فعالیت باشگاه راه‌آهن سورینت با توجه به دستگیری بابک زنجانی ادامه خواهد داشت یا این که مالک باشگاه در تیم داری تجدید نظر می‌کند؟ گفت: زمانی که هلدینگ سورینت، تیم راه‌آهن را خرید کار پایه‌ای را شروع کرد و آکادمی مناسبی را در حال حاضر در اختیار بازیکنان نوجوان و جوان قرار داده‌ایم و در زمینه بازیکن سازی بسیار موفق بودیم، ترکیب تیم بزرگسالمان هم بسیار جوان است و مطمئن باشید که این روند ادامه خواهد داشت. اما شرایط با توجه به نبود بابک زنجانی بسیار سخت شده است، ولی ما سعی می‌کنیم که این دوره سخت را سپری کنیم. به هر حال تنها منبع مالی ما از هلدینگ بود که آن هم دچار محدودیت شده و ما هم به طبع به مشکل برخورده‌ایم. در خصوص تیم داری در فصل بعد هم باید در پایان لیگ فکر کنیم. فعلا به فکر این هستیم که لیگ را به پایان برسانیم، چون تصمیم گیری در خصوص فصل بعد مستلزم کارهای کارشناسی است.

ارسال نظر