|
|
کدخبر: ۱۸۳۸۳۶

شهردار منطقه 2 با اشاره به آغاز پروژه ساماندهی دره فرحزاد گفت: در این طرح ۹ ساختمان که در بستر رودخانه فرحزاد ساخته شده بود، تخریب شد.

رسول کشت پور شهردار منطقه ۲ شهرداری تهران پیش از ظهر امروز در حاشیه مراسم رونمایی از دستاوردهای جدید سازمان مدیریت بحران و در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت دره فرحزاد و ساماندهی آن گفت: سی سال است که دره فرحزاد به عنوان منطقه بی‌دفاع شناخته شده است و برای اینکه از وضعیت فعلی خارج شود با حضور دادستانی و نیروی انتظامی در فاز اول ۳۳۰۰ متر از این محله را ساماندهی کردیم.

وی ادامه داد: برای هرچه بهتر اجرای این طرح ساماندهی ۷ کار انجام گرفته است و ۷ مورد دسترسی از نقاط مختلف به این رود دره دره داده شده است.

کشت پور گفت: بحث نور ، نگهداشت فضای سبز شهری موجود در روددره فرحزاد، جمع‌آوری معتادان متجاهر از حاشیه روددره از جمله اقدامات 7 گانه است.

شهردار منطقه 2 شهر تهران افزود: همچنین 9 ساختمانی که در این سالها در بستر رودخانه ساخته شده بود و به حریم رودخانه تجاوز کرده بود تخریب شده است.

وی با اشاره به این مطلب که دره فرحزاد باید در قالب اکوپارک طراحی شود و این ساماندهی فاز اول آن است گفت: اکوپارک طراحی شده در صورت تامین اعتبار تا انتهای سال ۹۹ افتتاح خواهد شد.

 

ارسال نظر

پربیننده ترین