|
|
کدخبر: ۱۸۴۲۴۸

سخنرانی بنت در سازمان ملل؛ وقتی حتی اسرائیلی‌ها هم آن را باور نکردند!

تمسخر سخنرانی بنت در مجمع عمومی سازمان ملل توسط بنیامین نتانیاهو.

حزب لیکود که رهبری آن را بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل عهده دار است در بیانیه‌ای ضمن تمسخر سخنرانی بنت در مجمع عمومی سازمان ملل تاکید کرد هیچ کس به سخنرانی بنت حتی توجه هم نکرد.

به نوشته رسانه‌های اسرائیلی لیکود در این بیانیه به جای نام بردن از بنت به عنوان نخست وزیر او را رئیس حزب یامینا خوانده و در ادامه تاکید کرد: او سخنرانی پوچ و توخالی را در یک سالن خالی از حضار ایراد کرد.

لیکود در بخش دیگری از بیانیه می‌گوید: بنت در سخنرانی امروز خود نشان داد جهان چه نوع نگاهی به سیاستمدار اسرائیلی دارد، سیاستمداری که فقط 6 کرسی از 120 کرسی کنست داشته و سقوطش همانند سقوط یک درخت در میان جنگل است، نه کسی صدایش را شنید و نه کسی به آن اهمیت داد.

این در حالی است که شبکه 12 تلویزیون اسرائیلی به همراه دیگر رسانه‌های اسرائیلی هم متفق القول سخنرانی بنت را کپی برداری از روی دست سخنرانی‌های نتانیاهو توصیف کرده‌اند.

شبکه 12 تلویزیون اسرائیل در گزارشی در این رابطه نوشت: گرچه سخنرانی‌های بنیامین نتانیاهو در مقابل مرمرهای سبز رنگ مجمع عمومی سازمان ملل فایده چندانی نداشتند، اما حداقل موجب هیاهوی رسانه‌ای شد و با این کار باعث جلب توجه به آن گردید، اما ظاهرا سخنرانی بنت حتی از این ویژگی هم محروم بود، گرچه این سخنرانی هم در همان پوشش وهمان چارچوب قرار می‌گیرد.

این رسانه عبری زبان در پایان می‌پرسد، اگر بنت واقعا قصد داشت این سخنان (بی حاصل) را بگوید بهتر نبود همانند 80 رهبر دیگر جهان پیام خود را ضبط و فایل آن را برای پخش به سازمان ملل ارسال می‌کرد و باعث این همه هزینه نمی‌شد.

 

حجم ویدیو: 56.97M | مدت زمان ویدیو: 00:25:36

ارسال نظر

پربیننده ترین

آخرین اخبار