|
|
کدخبر: ۱۴۶۰۱۲

رئیس جمعیت هلال احمر خبر داد

خبرگزاری تسنیم: رئیس جمعیت هلال احمر از افزایش ۳۰ درصدی امکانات این جمعیت در نوروز ۹۳ خبر داد.

به گزارش خبرنگار نیروی انتظامیخبرگزاری تسنیم، محمد فرهادی در رزمایش ترافیکی نوروز ۹۳ با اشاره به حجم عظیم مسافرت ها در تعطیلات نوروز اظهار داشت: سازمان امداد و نجات، سازمان جوانان و جمعیت هلال احمر در تعطیلات نوروزی در مبادی شهرها و جاده های بین شهری و همچنین پایگاه های موقت این سازمان استقرار یافته اند و در طول این مدت به مردم خدمت رسانی می کنند.

وی با بیان این که جمعیت هلال احمر در ایام نوروز ۹۳،۳۰ درصد امکانات بیش تری را نسبت به سال گذشته در نظر گرفته است از خدمت رسانی بیش از ۱۰۰۰ آمبولانس و ماشین ها و موتورهای امدادرسان و همچنین امکانات رها سازی در ۲۱۰۰ پایگاه ثابت و سیار جمعیت هلال احمر خدمت رسانی می کنند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به شعار بی گدار به جاده نزنید و ظریف برانید جمعیت هلال احمر از خدمت رسانی سازمان امداد و نجات در ایام نوروز و راهنمایی رانندگان در جاده ها خبر داد.

فرهادی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به طرح جدید سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر عنوان کرد: در این طرح که در نوروز ۹۳ انجام می شود هیچ سالمندی تنها نخواهند ماند و داوطلبان این سازمان در این ایام سالمندان را حمایت می کنند و اجازه نمی دهند تا احساس تنهایی کنند.

وی در پایان از خدمت رسانی ۲ میلیون عضو جوانان هلال احمر به عنوان امدادگر خبر داد.

انتهای پیام /

ارسال نظر