|
|
کدخبر: ۱۸۲۱۸۰

جانشین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف قریب به 50 کیلوگرم موادمخدر از یک کامیون در غرب تهران خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در گفت و گو با ایسنا، دراین باره گفت: به دنبال دریافت اخبار و گزارش های مردمی درخصوص توزیع موادمخدر توسط یکی از قاچاقچیان در محدوده غرب تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ قرارگرفت.

وی با اشاره تحقیقات ماموران برای تایید صحت و سقم این خبر گفت: ماموران در تحقیقات خود متوجه شدند که گزارش های واصله صحیح بوده و متهم با یک دستگاه کامیون مواد مخدر را جابجا کرده است.

حسنوند با اشاره به شناسایی محدوده تردد حرکت کامیون از سوی ماموران گفت: در ادامه با اخذ مجوزهای لازم تیمی از ماموران با زیر نظر گرفتن مسیرهای تردد خودرو با هماهنگی مقام قضائی کامیون متهم را شناسایی و توقیف کردند.

وی افزود: در این عملیات راننده کامیون دستگیر و در بازرسی از کامیون وی، مقدار 46 کیلو و 500 گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در کابین خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

جانشین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با بیان اینکه متهم به قاچاق موادمخدر اعتراف کرد، گفت: تحقیقات پلیس برای شناسایی دیگر همدستان متهم همچنان ادامه دارد و متهم پس از اعتراف به جرم خود در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

ارسال نظر