|
|
کدخبر: ۱۸۲۲۵۸

پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو طی امروز آغاز شد.

بر اساس اعلام قبلی شرکت ایران خودرو،​ پیش فروش محصولات این شرکت به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی ­و مدیریت بازار، از ساعت 10 صبح امروز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز شد.

دراین مرحله از پیش فروش خودروهای،​ پژو ۲۰۶ تیپ۲ و ۲۰۶ تیپ ۵، پژو۴۰۵جی ال ایکس ،سمند ال ایکس، سورن ای ال ایکس، رانا، دنا و وانت آریسان در مدت 6 روز به متقاضیان عرضه می شود.

براساس برنامه ریزی های انجام شده و جهت جلوگیری از ترافیک مشتریان بر روی وب سایت فروش متقاضیان بر اساس رقم سمت راست در شش گروه می توانند اقدام به ثبت نام کنند. بر همین اساس ثبت نام از دارندگان کد ملی که آخرین رقم آن عدد ۱ است از امروز آغاز شد.

متقاضیان دارای کد ملی با رقم آخر ۲ و ۳ نیز می توانند روز چهارشنبه، دارندگان کد ملی با رقم آخر ۴ و ۵ روز پنج شنبه هفته جاری و کدهای ملی با رقم آخر ۶ و ۷ روز شنبه و کد های ملی با رقم آخر ۸ و ۹ روز یکشنبه و داندگان کد های ملی که آخرین رقم آنها عدد صفر است می توانند روز دوشنبه هفته آینده ­­ در طرح پیش فروش ثبت نام کنند.

همچنین ایران خودرو باهدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان واقعی، این مرحله از فروش محصولات خود را محدود به خودرو اولی ها و یا افراد فاقد خودرو­ کرده ­است. برهمین اساس افرادی که دارای خودرو هستند یا افرادی که در ۱۸ ماه گذشته از ایران خودرو محصولی خریداری کرده اند، امکان ثبت نام در این طرح را ندارند.

علاوه بر شرایط محدود کننده قبلی، لیست کد ملی مشتریانی که در ثبت نام اخیر شرکت سایپا موفق به ثبت نام شده اند نیز امکان ثبت نام نخواهند داشت.

ارسال نظر