|
|
کدخبر: ۳۵۴۲

نیروهای رژیم آل خلیفه به وسیله بولدوزر به قبرستانی در منطقه " أبوصیبع " واقع در غرب منامه، پایتخت این کشور حمله کرده و پس تخریب دیوارهای این قبرستان اقدام به شخم زدن قبور مردم این منطقه شیعه نشین کردند.

به گزارشامیدبه نقل از ابنا، مزدوران رژیم آل خلیفه که از آغاز انقلاب بحرین با همدستی نیروهای اشغالگر سعودی به سرکوب مردم پرداخته‌اند تاکنون در جریان این سرکوبگری صد‌ها نفر شهید، زخمی یا بازداشت شده‌اند.

اما این سرکوب ها به همین جا ختم نشده و رژیم آل خلیفه در اقدامی که به هیچ وجه توجیه پذیر نیست، حدود ۴۰ مسجد را در این کشور تخریب کرده است.

تخریب مساجد جنایتی فجیع بود و با گذشت دو سال از این جنایت، با وجود وعده های متعدد و توخالی مسئولان این رژیم غاصب برای بازسازی مساجد، این مراکز عبادی به همان وضعیت، باقی مانده اند.

در اقدامی فجیع تر مزدوران رژیم آل خلیفه صبح روز پنجشنبه به وسیله بولدوزر به قبرستانی در منطقه " أبوصیبع " واقع در غرب منامه، پایتخت این کشور حمله کرده و پس تخریب دیوارهای این قبرستان اقدام به شخم زدن قبور مردم این منطقه کردند.

منطقه أبوصیبع همواره کانون اصلی اعتراضات انقلابیون علیه رژیم آل خلیفه بوده است و تا کنو دهها شهید تقدیم انقلاب کرده است که درهمین قبرستان آرمیده اند.

این اقدامات مزدوران آل خلیفه با آگاهی کامل و دستور مستقیم از سران رژیم آل خلیفه انجام می شود، و در سایه سکوت جامعه جهانی و حمایت‏های دولت‏های غربی هر روز ابعاد گسترده تری پیدا می کند.

با گذشت بیش از دوسال از اعتراضات مسالمت آمیز مردم بحرین، علی رغم سرکوب، ارعاب و کمک گرفتن از نیروهای خارجی، آل خلیفه نتوانسته آتش خشم مردم را برای رسیدن به خواسته‌های مشروعشان خاموش کند از این رو قطع به یقین پیروزی با ملت مظلوم بحرین است.

ارسال نظر