|
|
کدخبر: ۵۶۲۲۴

در پی ادامه روند نزولی قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی در نخستین روز هفته جاری به ۸۸۹ هزار تومان و هر دلار به ۲۹۹۰ تومان رسید.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، شنبه دوم آذرماه قیمت طلا، سکه و ارز در بازار داخلی نسبت به آخرین روز هفته گذشته با کاهش همراه شده است. البته این کاهش قیمت بیشتر در نرخ انواع سکه محسوس می باشد.

قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید که پایان هفته قبل به زیر ۹۰۰ هزار تومان رسیده بود هم اکنون در بازار طلا فروشان با قیمت ۸۸۹ هزار تومان فروخته می شود؛سکهتمام بهار آزادی طرح قدیم نیز با قیمت ۸۸۹ هزار تومان، نیم سکه بهار آزادی با قیمت ۴۵۵ هزار تومان، ربع سکه بهار آزادی با قیمت ۲۶۸ هزار تومان و سکه یک گرمی با قیمت ۱۷۸ هزار تومان قیمت گذاری شده و به فروش می رسد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز در ساعت مورد گزارش به ۹۱ هزار تومان سقوط کرده و هر اونس طلای جهانی در بازار بین المللی به ارزش ۱۲۴۴ دلار رسیده و در معاملات بکار گرفته می شود.

در صرافی‌ها نیز کاهش قیمت رخ داده به نحوی که هم اکنون دلار با قیمت ۲۹۹۰ تومان، پوند انگلیس با قیمت ۴۸۳۰ تومان، یورو با قیمت ۴۰۵۰ تومان و درهم امارات متحده عربی با قیمت ۸۱۰ تومان قیمت گذاری شده و به متقاضیان فروخته می شود.

ارسال نظر