|
|
کدخبر: ۱۵۱۰۲۲

انیمیشن " ترول های جعبه ای " فیلم دیگری از سازندگان Coraline و ParaNorman است که بینندگان را با جامعه جدیدی از موجودات عجیب و شرور به نام ترول های جعبه ای آشنا می کند که پسربچه یتیمی به نام اگز را با مهر و محبت در خانه غارمانند خود در زیر خیابان های چیزبریج بزرگ کرده اند.


برترین ها:انیمیشن فانتزی و ماجرایی " ترول های جعبه ای "(The Boxtrolls) که قرار است روز ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ اکران شود، ساخته استودیوی Focus Features است که آنتونی استاکی و گراهام انابل آن را کارگردانی کرده اند و فیلمنامه اش را الن اسنو نوشته است. در این انیمیشن بازیگران مشهوری همچون بن کینگزلی، تونی کولت، ال فنینگ، ایساک همپستد - رایت، جرد هریس، سایمون پگ، نیک فراست، ریچارد ایوادی و تریسی مورگان صداپیشگی می کنند.

انیمیشن " ترول های جعبه ای " فیلم دیگری از سازندگان Coraline و ParaNorman است که بینندگان را با جامعه جدیدی از موجودات عجیب و شرور به نام ترول های جعبه ای آشنا می کند که پسربچه یتیمی به نام اگز را با مهر و محبت در خانه غارمانند خود در زیر خیابان های چیزبریج بزرگ کرده اند. وقتی شخصیت بدجنس شهر به نام آرچیبالد اسنچر(با صدای بن کینگزلی برنده جایزه اسکار) نقشه می کشد تا از ترول های جعبه ای خلاص شود، اگز تصمیم می گیرد که به دنیای بالای زمین برود که در آنجا با وینیفرد(با صدای ال فنینگ) آشنا می شود و این دو با کمک هم نقشه می کشند تا خانواده جعبه ای اگز را نجات دهند.


ارسال نظر