|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۳۹

این خودرو به یک موتور ۶.۶ لیتری ۸ سیلندر وی شکل مجهز است که می تواند ۳۹۵ اسب بخار توان تولید کند. تکنولوژی تورک که در این خودرو به کار رفته می تواند به میزان ۵۰ درصد مصرف سوخت را بهبود بخشد.

بازارخبر: خودروساز انگلیسی ترایدنت به تازگی از محصول جدیدی رونمایی کرده است که طبق گفته آنها یکی از شاخص ترین سوپراسپرت ها در دنیای گازوئیل سوزها است.

این خودرو از یک تکنولوژی مصرف سوخت خاص به نام " Torque nultiplication " استفاده می کند که به آن اجازه می دهد تا به راحتی به حداکثر سرعت ۳۰۶ کیلومتر در ساعت دست یابد و همچنین با استفاده از تنها یک باک سوخت مسافتی ۳۲۱۹ کیلومتری را طی کند.

ترایدانت شرکتی است که از سال های ۱۹۶۰ در زمینه ساخت خودرو فعال بوده است، اما اخیرا چند سالی است که محصولات جدیدی وارد بازار نکرده اند.این شرکت در سال ۲۰۰۵ تغییراتی اساسی را در ساختار خود ایجاد و آخرین بار در سال ۲۰۱۱ اطلاعات جدیدی از این خودرو منتشر کرد.

این شرکت هفته پیش به صورت ناگهانی از مدل نهایی این خودرو رونمایی کرد و اعلام کرد که افراد مختلف می توانند آن را سفارش دهند. همچنین دو مدل دیگر با طرح بدنه ای متفاوت را نیز برای سفارش آماده اعلام کرد.

مشخصات

این خودرو به یک موتور ۶.۶ لیتری ۸ سیلندر وی شکل مجهز است که می تواند ۳۹۵ اسب بخار توان تولید کند. تکنولوژی تورک که در این خودرو به کار رفته می تواند به میزان ۵۰ درصد مصرف سوخت را بهبود بخشد.

هدف شرکت ترایدنت در تولید این خودرو، ترکیب قدرت و سرعت یک خودروی مسابقه ای با میزان مصرف سوخت یک خودوی کوچک بوده است. موضوعی که به نظر می رسد سازندگان در دستیابی به آن موفق بوده اند.ترایدنت در ساخت این خودرو از بسیاری از قطعات طراحی شده توسط خودش استفاده کرده است، از جمله یک جعبه دنده اتوماتیک که می تواند تعویض دنده ای روان و به موقع را برای رانندگان به همراه داشته باشد.

بر اساس تخمین های ترایدنت این خودرو می تواند با استفاده از یک باک سوخت مسافتی بیش از ۳۲۰۰ کیلومتر را بپیماید. این اتومبیل همچنین می تواند در ۳.۷ ثانیه از صفر به سرعت صد کیلومتر در ساعت دست یابد.


قیمت

این خودرو علاوه بر این که در مدل های معمول وارد بازار می شود، مدل های با امکانات بیشتری را نیز برای افرادی که علاقه مند هستند ارایه می دهد.

تمامی ۳ مدل این خودرو با قیمت پایه ۱۶۲ هزار دلار وارد بازار می شوند، خریداران می توانند با پرداخت ۱۹ هزار دلار بیشتر از افزایش کوچکی در بخش سرعت و امکانات نیز بهره مند شوند.

ارسال نظر