|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۴۰

Angry Birds Evolution هفدهیم عنوان از سری بازی های پرندگان خشمگین یا Angry Birds یعنی محبوب ترین سری بازی های موبایلی می باشد که در جولای ۲۰۱۶ اولین نسخه آزمایشی خود را عرضه کرد. نسخه نهایی این بازی در فوریه ۲۰۱۷ تولید و عرضه شد. Angry Birds Evolution توسط استودیوی Chimera Entertainment تولید و توسط کمپانی Rovio منتشر شده است.

به گزارش امیدنیوز به نقل از برترینها در این بازی که اصلی ترین تفاوت آن وجود تعداد بسیار بیشتر کاراکترها می باشد، شما در نقش رهبر پرندگان مثل همیشه باید به جنگ با خوک های سبز و بد ذات بروید. در Angry Birds Evolution بیش از ۱۰۰ کاراکتر مختلف طراحی و شخصیت پردازی شده اند که حداقل بیش از ۶۰% آن ها جدید هستند! می توانید تیم انتخابی خودتان را ایجاد کرده و از کاراکترهای مختلف در آن استفاده کنید.

وظیفه شما ساخت یک تیم قوی برای مقابله با رقبایتان است. بخش اصلی بازی بخش Arena می باشد. بخشی که در آن می توانید با بازیکنان سرتاسر دنیا به صورت آنلاین رقابت دهید. همانطور که از نام بازی پیدایست، تمرکز شما می بایست بر روی تکامل بخشیدن به تیم و کاراکترهایتان باشد. باید با کسب امتیاز و منابع بیشتر، تیم خود و پرندگان را ارتقاء داده تا در مبارزات بعدی قوی تر باشید.

برخی از ویژگی های بازی Angry Birds Evolution:

سبک نقش آفرینی(Role Playing)
گیم پلی سرگرم کننده و رقابتی و آنلاین
وجود بیش از ۱۰۰ کاراکتر شامل ده ها کاراکتر جدید
امکان ساخت و شخصی سازی تیم شخصی خودتان
شرکت در رقابت های آنلاین
قابلیت ارتقاء و تمرین دادن به پرندگان

دانلود اپلیکیشن از پلی استور

دانلود اپلیکیشن از اپ استور

ارسال نظر