|
|
کدخبر: ۹۲۵۸۶

محدود کردن دسترسی‌ها؛

همان طور که کودکان نیاز به مراقبت والدین در دنیا امروزی یا واقعی هستند، نیاز به مراقبت در دنیای مجازی هم هستند، والدین می توانند با دانلود نرم افزاری که دریچه فناوری اطلاعات آن را آماده کرده با ایجاد محدودیت هایی فرزندان خود را کنترل کنند.

به گزارشامید، والدین می‌تواند با نرم افزار Salfeld Child Control محدودیت‌هایی را برای استفاده فرزندان خود از رایانه تعیین کنند و از نظر زمانی آن را محدود کند، یا اجرای فایل‌های خاص و نرم‌افزارهای را محدود کنند.

همچنین کاربر اصلی می‌تواند با ایجاد لیست سیاه، کاربران را از ورود به آن سایت ها منع کند، در واقع این همان قابلیت فیلترینگ خانگی خواهد بود. بعد از پایان محدودیت های قائل شده، کامپیوتر قفل یا خاموش خواهد شد. همچنین در پایان Salfeld Child Control می‌تواند گزارشی از فعالیت کاربر تهیه و به آدرس ایمیلی خاص ارسال کند. قابلیت قفل کردن برخی از فولدرهای شخصی درون هارد دیسک نیز میسر خواهد بود.

از قابلیت‌های کلیدی این نرم‌افزار می‌توان به قفل کردن برخی فایل ها در هارددیسک، امکان فیلتر کردن کلمات خاص برای جلوگیری از جستجو در فضای اینترنت، فیلتر کردن دانلود و آپلود و یا به اشتراک گذاری آن‌ها اشاره کرد.

مشخصات


حجم: ۲۳.۳۷ مگابایت
نسخه: ۲۰۱۳ ۱۳-۵۹۰
اجرا در: ویندوزهای XP, ۷,۸

راهنمای نصب

۱ - نرم افزار را نصب کنید.
۲ - فایل keygen را اجرا کنید و با سریال موجود در keygen آن را در بخش فعال سازی نرم افزار(قسمت اول و دوم) قرار دهید و با ایمیل دلخواه نرم افزار را فعال کنید.
۳ - نرم افزار را اجرا و بدون محدودیت از آن استفاده کنید.

**نکته: فایل‌های کرک و keygen به دلیل ماهیتی که دارند ممکن است توسط برخی آنتی ویروس ها فایل مخرب شناسایی شود.

لینک دانلود

ارسال نظر