|
|
کدخبر: ۱۷۳۲۸۹

تکرار / توفیقی در اولین گردهمایی شاخه جوانان بنیاد امید ایرانیان:

عضو بنیاد امید ایرانیان با بیان اینکه دولت به وعده های خود در زمینه دانشگاه ها پایبند است، گفت: ممکن است سرعت تحقق وعده های دولت به مردم با فراز و نشیب همراه باشد.

به گزارش خبرنگار حوزه احزابخبرگزاری فارس، جعفر توفیقی عضو بنیاد امید ایرانیان در اولین گردهمایی این بنیاد که عصر دیروز - پنجشنبه - برگزاری شد، با بیان اینکه به عنوان نماینده وزارت علوم در این مکان حاضر نشده ام، گفت: من امروز به عنوان یکی از اعضای بنیاد در اینجا حاضر شده ام و از شما می خواهم سؤالاتی را که در پیرامون مسائل دانشگاه پرسیدید در جلسه ای با حضور مسئولان وزارت علوم مطرح کنید.

وی درباره تصمیمات دولت در زمینه دانشگاه ها گفت: دولت روحانی وعده هایی را در زمینه دانشگاه ها در زمان انتخابات و در جلساتی که بعد از انتخابات برگزار شد، داده است که همچنان به آن پایبند بوده و اعتقاد دارد.

توفیقی ادامه داد: استقلال دانشگاه ها تأکید بر مدیریت غیرسیاسی مبنی بر مشارکت اعضای هیأت علمی و احترام به اعضای دانشگاه ها حذف فضای امنیتی و اعتقاد به فضای باز و آزادی بیان و اندیشه و تشویق به نواندیشی از جمله مواردی است که وزارت علوم برای اجرایی شدن آن می کوشد و بر انجام آن تاکید دارد.

معاون وزیر علوم با بیان اینکه ممکن است سرعت تحقق وعده های روحانی با فراز و نشیب همراه باشد، خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است در این امر با فراز و نشیب روبرو باشیم اما تلاش می کنیم تا مطالبه جامع دانشگاهیان را به انجام برسانیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر