|
|
کدخبر: ۱۷۸۹۰۵

هنگامی در این کشور اوضاع طوری شده بود که اصولگرایان هر لیستی و با هر اعضایی میدادند رای می آورد و آن هم فاصله سال های ۸۳ تا ۸۸بود اما این روزها با وجود جبهه پایداری و جریان انحرافی داستان تغییر کرده است.

به گزارش سرویس سیاسی امید نیوز - جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بعد از شکست مطلق اصولگرایان در انتخابات مجلس تهران از بدنه همان لیستی که نتوانست در برابر اصلاح طلبان ناشناخته پیروز شود شکل گرفت تا حداقل بتوانند در انتخابات ۹۶ ریاست جمهوری تاثیر گزار باشند افرادی مثلحداد عادلو مرضیه وحید دستجردی و حتی فروزنده که نتوانسته بودند به مجلس دهم بروند حالا به همراه دیگر اعضای آن لیست یک مجلس ۳۰ نفره تشکیل دادند تا بتوانند در آن برای کشور تعیین و تکلیف کنند و خاطرات مجلس هفتم و هشتم که قاطعانه به مجلس راه یافتند یا حتی شورای شهر دوم تهران را برای خود زنده کنند اما نمیدانند که دیگر اصولگرایی با اصولگرایی مدل دهه هشتاد فرق کرده و خیلی دگرگون شده است آن زمان نه جبهه پایداری بود که اعضایش در مجلس داد و فریاد کنند و هر روز جنجالی تازه درست کنند و نه احمدی نژاد و جریانش که هر وقت دلشان بخواهد ساز خودشان را بزنند حالا جریان اصولگرایی بیش از هر زمانی پشیمان از بازی گرفتن احمدی نژاد در انتخابات ۸۴ وجبهه پایداریدر انتخابات مجلس هفتم و هشتم و حتی نهم است البته که آن ها در دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد هم بارها با رفتار های متناقض خود با احمدی نژاد ثابت کردند که از این اتفاق پشیمان هستند به طوری که تا الان احمدی نژاد آن ها را نبخشیده و حاضر نیست حتی یک حمایت خشک و خالی از آن ها بکند. احمدی نژاد اخیرا گفته است باصدایی رسا و بلند می گوییم به هیچ یک از دو جریان سیاسی کشور وابستگی نداریم اگر به گروهها و شخصیت های سیاسی وابسته باشیم نمی توانیم در جهت خواسته های‌ مردم حرکت کنیم سکوت ما به معنی بی توجهی به مسائل نیست. مملکت را بکنند توی حلقوم آمریکا و ما نگاه کنیم؟! مردم را له کنند؟! ثروت های ملت را بالا بکشند؟! شوخی نداریم در این مسائل …

همه حق دارند نامزد انتخابات شوند و کسی نباید بگوید چه کسی بیاید چه کسی نیاید. آنها که مدعی دموکراسی بودند امروز از حذف رقیب سخن می گویند!او همچنین گفته است عده ای میخواستند یک نفر را بیاورند و به اسم ما قالب کنند که اشاره غیر مستقیم او بهمهرداد بذرپاشمی باشد و از طرفی دیگر هم مرتضی آقا تهرانی دبیر کل جبهه پایداری با انتقاد شدید از جمنا: صرف این که ۱۰ نفر بنشینند و کنار هم بگویند مردمی هستیم، مردمی می شوند؟ به ظاهر ائتلاف می‌کنیم اما همان‌جایی که ائتلاف می‌کنیم، دروغ می‌گوییم.

متأسفانه در وادی سیاست یکدیگر را دور می‌زنند، سهم‌خواهی می‌کنند و گاهی کارهایی انجام می‌شود که وقتی انسان نزدیک می‌شود، از جان خود سیر خواهد شد.
باز می‌رویم، همان‌هایی که ایراد دارند و چند بار آمدند و مردم هم رأی ندادند را می‌آوریم، پس تجربه چه می‌شود، مگر نگفتند که مؤمن از یک سوراخ دو بار گزیده نمی‌شود.
[از جبهه مردمی نیروهای انقلاب] بعد از پنج ماه تلفن زدند که بیایید اما ما که نبودیم خیلی کارها شده است، گفتیم بروید کار خود را بکنید و به ما چه کار دارید…

ارسال نظر

پربیننده ترین