|
|
کدخبر: ۱۷۹۳۶۰

قالیباف: میتوانید به من اعتماد کنید چون هیچ گاه از پشت میز ها مدیریت نکردم بلکه با لباس کار در بین مردم بودم

کنایه های تند قالیباف به روحانی: آقای روحانی از بهتر شدن وضعیت اقتصادی می گوید اما اگر ایشان پای خود را از اتاق بیرون بگذارد و میان مردم بروند از واقعیت های ملموس جامعه تصویر دقیق تری پیدا می کنند و برایشان روشن می شود که چهار درصد جامعه از وضع موجود رضایت دارند. / وضع موجود نتیجه حاکمیت مدیریتی است که برداشت دقیقی از واقعیت های کشور نداشته و ندارد. قالیباف گفت: لذا برای کسب رای، وعده ۱۰۰ روزه می دهد. پس از چهار سال بی عملی مجبور به بی صراحتی می شود و آن وعده را انکار می کند، آیا می توان به دیگر وعده های آن اعتماد کرد؟ / ما می توانید به قالیباف اعتماد کنید چون او هیچ گاه از پشت میزها مدیریت نکرده است بلکه با لباس کار میان شما وسط میدان عمل بوده است

به گزارش امید نیوزمحمدباقر قالیباف عصرشنبه در ساعت پایانی ثبت نام نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، با حضور در ستاد انتخابات نام نویسی کرد و پس از آن در جمع خبرنگاران اظهارداشت: روزهای سرنوشت ساز اردیبهشت ۹۶ زمانی برای یک انتخاب تاریخی است چرا که قرار است تصمیمی بس بزرگ برای آینده امروز خود و آینده فرزندانمان بگیریم.
وی که از سال ۸۴ تاکنون شهردار تهران می باشد ادامه داد: یا رییس جمهور فعلی مسیری را که در پیش گرفته است ادامه خواهد داد و یا در وضع موجود تغییری بنیادین ایجاد خواهیم کرد. وضع موجود نتیجه حاکمیت مدیریتی است که برداشت دقیقی از واقعیت های کشور نداشته و ندارد.
قالیباف گفت: لذا برای کسب رای، وعده ۱۰۰ روزه می دهد. پس از چهار سال بی عملی مجبور به بی صراحتی می شود و آن وعده را انکار می کند، آیا می توان به دیگر وعده های آن اعتماد کرد؟


وی ادامه داد: آقای روحانی از بهتر شدن وضعیت اقتصادی می گوید اما اگر ایشان پای خود را از اتاق بیرون بگذارد و میان مردم بروند از واقعیت های ملموس جامعه تصویر دقیق تری پیدا می کنند و برایشان روشن می شود که چهار درصد جامعه از وضع موجود رضایت دارند.
قالیباف افزود: واقعیت این است که اقشار مختلف از این که واحدهای تولیدی بزرگ و کوچک یکی پس از دیگری تعطیل می شوند یا کارگران خود را به اجبار کاهش می دهند، بسیار ناراضی اند.
وی گفت: اگر آقای رییس جمهوری در میان مردم بودند می دیدند خانواده ها چگونه از بیکاری فرزندان تحصیلکرده خود رنج می برند و پدران برای این که از عهده مخارج روزمره زندگی بر بیایند، هر روز ساعت ها کار می کنند.


نامزد جبهه نیروهای انقلاب اسلامی(جمنا) یادآور شد: اگر آقای روحانی میان مردم بودند به جای این که با آمارهای کاغذی از وضعیت خوب اقتصادی سخن بگویند با گوش های خود می شنیدند که مردم می گفتند چقدر وعده؟ هموطنان صبورم من میان شما هستم و می بینیم از این همه وعده خسته شده اید و یک فرصت چهار ساله دیگر به دولت فعلی نیز نخواهد توانست این اعتراض ها و نارضایتی ها را برطرف کند و در صورت تکرار این تجربه نباید انتظار فردایی بهتر از دیروز را داشت؛ اگر فردا بدتر از دیروز نگردد.
وی تاکید کرد: حرف کافی است. چهار سال کافی است. اگر اینجا بودید سوالی را صریح از من می پرسیدید که قالیباف، قبلی ها هم همین حرفها را می زدند. روی چه حسابی باید روی حرف شما اعتماد کنیم.
قالیباف ادامه داد: پاسخ من به دغدغه بحق شما یادآور این نکته است که این حرفها را قالیباف می زند و شما او را کاملا می شناسید؛ با همه قوت ها و ضعف هایش. شما می توانید به قالیباف اعتماد کنید چون او هیچ گاه از پشت میزها مدیریت نکرده است بلکه با لباس کار میان شما وسط میدان عمل بوده است. شما می توانید به او اعتماد کنید چون مثل تمام مسئولیت هایش برنامه عملیاتی و متکی به ظرفیت های بزرگ داخلی دارد.
وی اظهار داشت: شما می توانید به او اعتماد کنید چون تیمی توانمند و پرانرژی با ترکیبی از جوانی و تجربه با روحیه ای جهادی را مسئول امور اجرایی کشور خواهد کرد. او همیشه بر این باور تکیه داشته است که حرفی بزن که بتوانی عمل کنی. سابقه اش نشان داده که همیشه متعهد به وعده هایش بوده است.
شهردار تهران که ۱۲ سال این سمت را بر عهده داشته است، تاکید کرد: امروز ۲۶ فروردین ماه ۱۳۹۶ من محمدباقر قالیباف به شما متعهد می شوم و با توکل به خداوند منان و به پشتوانه شما، دولت مردم را تشکیل دهم و در یک دوره چهارساله با انقلابی اقتصادی درآمد کشور را به ۲.۵ برابر افزایش دهم.

ارسال نظر