|
|
کدخبر: ۱۷۹۶۹۲

معاون امور حقوقی رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه ملت ایران در انتخابات ۲۹ اردیبهشت بلوغ سیاسی خود را به نمایش گذاشتند، گفت: مردم ایران در این انتخابات آگاهی و امید به آینده خود را به رخ جهانیان کشیدند.

به گزارش امید نیوزحجت الاسلام مجید انصاری شامگاه دوشنبه در جشن پیروزی دکتر روحانی در ورزشگاه ۱۵هزار نفری انقلاب کرج، با بیان اینکه پیروز این انتخابات ملت ایران بود، افزود: در این انتخابات، مردم ایران با شور و نشاط پای صندوق های رای آمدند و امید به آینده را به رخ جهانیان کشیدند.
وی با تاکید بر اینکه در این انتخابات، ملت بر تخریب، دروغ و وعده های پوشالی پیروز شد، گفت: مردم مشهد در این انتخابات نشان دادند که امام رضا(ع) را برای زیارت و نه برای رای می خواهند و راه امام رضا(ع) را برای همه گروه ها و اقشار از ایرانی و غیر ایرانی هموارتر کردند.
وی افزود: امروز انتخابات تمام شد، جشن پیروزی را برگزار کردیم و امروز روز همبستگی برای ساختن ایران و روز کمک کردن به رئیس جمهوری برای دولت آینده اش و تحقق وعده های دولت دوازدهم است.
معاون حقوقی و پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به کنفرانس خبری امروز روحانی با رسانه ها، بیان کرد: همانگونه که رئیس جمهوری گفت، وی به همه وعده های خود پایبند است اما تحقق این وعده ها بدون همراهی ملت ایران میسر نخواهد شد.
وی ادامه داد: رئیس جمهوری بارها گفته که دولت روحانی؛ گوشش برای شنیدن، قلبش برای پذیرفتن و عزمش برای حرکت کردن به سوی ایرانی آباد، مردمی شادتر و جامعه ای برخوردارتر استوار است.
انصاری گفت: دولت روحانی حتی به منتقدان خود احترام گذاشته و نظر آنان را نیز برای ساختن ایران همواره پذیراست.
وی افزود: بر اساس آمار، نزدیک به سه میلیون نفر از مردم به دلیل اتمام وقت نتوانستند پای صندوق های رای بیایند اما با این وجود همه آمدند.
انصاری با اشاره به مشارکت ۸۰ درصدی مردم استان البرز در انتخابات ۲۹ اردیبهشت، اظهار کرد: بیش از ۶۷ درصد از مردم این استان آرای خود را به نام مرد اعتدال، مقاومت، آزادی خواه، صلح دوست و زبان گویای مردم ایران در عرصه جهانی دکتر روحانی انداختند که از طرف دولت های یازدهم و دوازدهم از این مشارکت تقدیر و تشکر می کنم.
وی گفت: روز جمعه، روز یکپارچگی، همبستگی و انسجام ملت ایران بود تا دمکراسی و مردم سالاری را به منطقه خاورمیانه و به مدعیان دمکراسی درس بدهد.

ارسال نظر

پربیننده ترین