|
|
کدخبر: ۱۸۱۷۶۸

عدم حضور برخی از اعضای پنج نفره هیات رییسه اتاق اصناف تهران این احتمال را به وجود آورده که انتخابات اتاق اصناف تهران دوباره برگزار شود.

گروه اقتصادی - انتخابات اتاق اصناف تهران در سی ام اردیبهشت ماه برگزار شد اما به دلایل گوناگون دو نفر از 5 نفر منتخب شورای عمومی اصناف در جلسه تعیین مسئولیت ها غایب بوده و هنوز این جلسه برگزار نشده است.

به گزارش افکارنیوز ، گفته می شود یکی از اعضای این هیات رییسه رییس فعلی اتاق اصناف تهران و نفر دوم شخصی بوده که رای چهارم انتخابات را آورده بوده است اما این دو نفر به دلایل گوناگون از حضور در جلسه تعیین مسئولیت ها سر باز زده و هر بار این جلسه به تعویق افتاده است.

ین در حالی است که امروزمجدداً از 5 عضو منتخب دعوت شده برای آخرین بار جهت انتخاب هیات رییسه در وزرات صنعت و معدن و تجارت حضور پیدا کنند اما گفته می شود یک یا دو نفر از این پنج نفر منتخب قصد دارند مجددا در جلسه شرکت نکرده و یا از سمت خد استعفا دهند.

در صورتی که امروز 5 نفر عضور در جلسه حاضر نشوند و یا یکی از آنها استعفا دهد انتخابات اتاق اصناف تهران ابطال خواهد شد.

شنیده ها حاکی از این است که دلیل کارشکنی ها و عدم حضور این اعضا به دلیل همسویی با نظر وزیر سابق وزارت صنعت ، معدن و تجارت و اصرارهای وزیر مسکن می باشد تا اتاق اصناف تهران همچنان در دست جریان همسو با دولت باقی بماند.

امروز آخرین فرصت حضور این 5 عضو در جلسه مشترک است و باید دید اتاق اصناف چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد، سرنوشت ساز اصناف کشور است و آیا مصالح جناحی پیروز این انتخابات می شود و یا نظر رییسان اتحادیه ؟

ارسال نظر