|
|
کدخبر: ۱۸۴۴۱۱

حداقل هشت نفر در جشنواره موسیقی ایالات متحده کشته شدند

به گفته مقامات، چندین نفر دیگر در ازدحام جمعیت در اولین شب جشنواره Astroworld در هیوستون، تگزاس زخمی شدند.

یک مقام واکنش اضطراری آمریکا اعلام کرد که در اولین شب جشنواره موسیقی در ایالت تگزاس آمریکا، حداقل هشت نفر در یک لگدمال شدن ظاهری کشته شدند.

رئیس آتش نشانی شهر هیوستون اواخر جمعه شب در جشنواره Astroworld کشته شدگان را تایید کرد. این حادثه در حین اجرای تراویس اسکات خواننده رپ، که این رویداد را در سال 2018 ایجاد و راه اندازی کرد، رخ داد.

ساموئل پنا، رئیس آتش نشانی هوستون گفت: «ما امشب حداقل هشت مورد مرگ و میر تایید شده داشتیم و تعداد زیادی زخمی شدند.» این حادثه زمانی رخ داد که جمعیت در حدود ساعت 9:15 شب به وقت محلی شروع به ازدحام در اطراف صحنه کردند. پس از آن مردم به دلیل ناتوانی در نفس کشیدن شروع به غش کردند.

لری ساتروایت، دستیار رئیس پلیس هیوستون، گفت: «به نظر می‌رسید که این اتفاق در چند دقیقه رخ داده است. او افزود: «ناگهان چند نفر روی زمین افتادیم که دچار نوعی ایست قلبی یا نوعی حمله پزشکی شدند.»

 مقامات 17 نفر را به بیمارستان منتقل کردند که 11 نفر از آنها در ایست قلبی بودند. بسیاری از مردم نیز در محل حادثه در پارک NRG، جایی که یک بیمارستان صحرایی راه اندازی شده بود، تحت درمان قرار گرفتند. در اوایل روز، جمعیت حاضر در جشنواره به یک منطقه VIP هجوم آوردند، نرده ها را کوبیدند و برخی از افراد را زیر پا گذاشتند که سقوط کردند اما در آن زمان هیچ آسیب جدی گزارش نشد. حدود 50 هزار نفر در این جشنواره حضور داشتند.

 

 

 

ارسال نظر

پربیننده ترین