|
|
کدخبر: ۱۱۷۸۶۸

عضو هیئت مدیره استقلال با انتقاد از حذف تیمش در رقابت‌های جام حذفی می‌گوید آبی‌پوشان به تفکرات قلعه‌نویی باخته‌اند.

به گزارشامیدبه نقل از ایسنا، حسین زمانی با انتقاد از نحوه بازیاستقلالبرابر مس و حذف این تیم از جام حذفی گفت: استقلال دیروز به تفکرات محتاطانه قلعه‌نویی باخت وگرنه جایگاه استقلال خیلی بالاتر از این‌هاست که برابر یک تیم ته جدولی از میدان به در برود. اصلا از روند بازی استقلال راضی نبودم. ما به تفکرات اشتباه کادرفنی باختیم. یک تیم زحمت می‌کشد و این زحمت باید در یک جا به ثمر برسد. می‌شد خیلی راحت اولین جام را بدون دردسر بدست آوری اما با بازی دیروز که اصلا در شأن استقلال نبود، دیدیم که هم تماشاگران و هم مجموعه استقلال در روز گذشته ضرر کردند. قطعا هیات مدیره استقلال در جلسه‌ی احتمالی هفته آینده‌اش عوامل این ناکامی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

او افزود: استقلال پتانسیل قهرمانی در لیگ برتر را دارد و امیدواریم کادرفنی ما از تجربه بازی دیروز استفاده لازم را برده باشد و در بازی‌های باقی مانده امیدواریم با موفقیت به کارمان ادامه دهیم و قهرمان لیگ برتر شویم.

عضو هیئت مدیره استقلال با انتقاد از فشردگی رقابت‌های لیگ فوتبال ایران ادامه داد: ما این فشردگی‌ای که در لیگ داریم به هیچ وجه به نفع ما نیست. این باعثمی‌شود که خیلی از بازیکنانمان با خطر مصدومیت روبه رو شوند و فرصت بزرگ جام‌جهانی را با همین مصدومیت‌ها از دست بدهیم. نیاز نیست با فشردگی بالا کار را ادامه دهیم و در بدترین شرایط جوی بازی برگذار کنیم تا خدایی نکرده مشکلاتی برای بازیکنان ایجاد شود. باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که تماشاگر بیاید. قطعا در روز برفی و ساعت سرما کسی به ورزشگاه نخواهد آمد.

او در پاسخ به این سوال که وضعیت خصوصی‌سازی دوباشگاهاستقلال و پرسپولیس به کجا رسید، گفت: در بودجه پیشنهاد شده است که از طریق سازمان خصوصی‌سازی این دو باشگاه واگذار شوند و امیدواریم با حمایتی که وزیر محترم انجام می‌أهند دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شوند.

عضو مجلس شورای اسلامی در پایان و در پاسخ به این سوال که ماجرای طلب استقلال از دولت به کجا رسید، اظهار کرد: این در راستای بودجه‌ای که امسال پیش بینی شده بوده برای این دو باشگاه، با توجه به مبالغ داده شده انشاءالله مابقی طلب استقلال هم پرداخت شود.

ارسال نظر