|
|
کدخبر: ۱۲۳۱۷۹

قاضی:

از هواداران می‌خواهم حالا که شرایط استقلال برای قهرمانی این قدر سخت و حساس شده به استادیوم بیایند. حضور آنها مخصوصا در این هفته‌های پایانی خیلی می‌تواند به قهرمانی ما کمک کند.

به گزارشامیدبه نقل از تسنیم، شرایطاستقلالبرای قهرمانی درلیگو مسائل دیگر به اظهارنظر پرداخت. صحبت‌های وی را بخوانید:

* از شرایطت بگو.

امروز از صبح درگیر مرخصی دخترم از بیمارستان بودم. بعد از گذشت ۱۷ روز از به دنیا آمدن دخترم، امروز از بیمارستان مرخص شد تا از نگرانی در بیاییم. این ۱۷ روز که خیلی سخت گذشت اما سخت‌تر این است که الان باید با استقلال به کیش بروم. بعد از ۱۷ روز امروز دخترم از بیمارستان مرخص شده اما نمی‌توانم در کنارش باشم با این حال سعی می‌کنم در کیش به بهترین شکل تمرین کنم تا با آمادگی بالا برگردم و بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام دهم.

* بازی با سایپا را چطور دیدی؟

بازی خوبی بود و خیلی وقت بود که ما این قدر قشنگ بازی نکرده بودیم و باید بگویم مستحق پیروزی بودیم. خدا را شکر که بردیم تا در صدر جدول بمانیم. ما که خودمان از این بازی لذت بردیم، امیدواریم هواداران هم لذت برده باشند.

*خودت هم یک موقعیت خوب برای گلزنی داشتی که از دست دادی.

یک شوت زدم که دروازه‌بان سایپا آن را به بیرون فرستاد. اگر کمی خوش شانس بودم، توپم گل می‌شد اما فوتبال همین است. گاهی توپ‌هایت وارد دروازه می‌شود و گاهی هم نه.

* در این بازی پس از مدت‌ها مهاجمان استقلال گلزنی کردند. چه صحبتی در این باره داری؟

در این دیدار موقعیت‌سازی زیاد داشتیم و همین اتفاق خیلی به مهاجمان کمک کرد تا فرصت‌های بیشتری برای گلزنی داشته باشیم. هر وقت موقعیت‌سازی‌ها بیشتر باشد مهاجمان هم بهتر می‌توانند گل بزنند.

* نظرت در مورد ۱۰۰ گله شدن آرش برهانی چیست؟

همه ما دوست داشتیم آرش صدمین گلش را بزند و خدا را شکر که این اتفاق افتاد. امیدوارم همه ما در کنار هم بتوانیم بهترین بازی‌ها را برای استقلال انجام دهیم.

* خودت دوست نداری یک رکورد در استقلال به جا بگذاری؟

دوست دارم امسال با استقلال قهرمانی را تجربه کنم و این اتفاق برایم خیلی شیرین است و ارزش زیادی دارد. امیدوارم در پایان فصل در کنار همه هم‌تیمی‌هایم، بتوانیم جام قهرمانی را بالای سر ببرم.

* استقلال در لیگ برتر چقدر شانس قهرمانی دارد؟

ما ۴ بازی دیگر در لیگ داریم و باید همه تلاش‌مان را به کار بگیریم تا در این ۴ بازی برنده باشیم.

* آیا رقابت قهرمانی بیشتر بین استقلال و فولاد خوزستان است؟

نه، بیشتر تیم‌های بالای جدول شانس قهرمانی دارند و سرنوشت قهرمانی در روز آخر مشخص می‌شود به همین دلیل ما محکوم به پیروزی در ۴ بازی باقی‌مانده هستیم.

* برپایی اردو در کیش چقدر می‌تواند به آمادگی شما کمک کند؟

اردوی خوبی می‌تواند باشد تا در کنار این که رفاقت و دوستی‌مان را بالا می‌بریم، بتوانیم از نظر بدنی هم به آمادگی بالایی برسیم تا هم برای بازی‌های لیگ آماده برد باشیم و هم برای رقابت‌های آسیایی.

* چه صحبتی با هواداران استقلال داری؟

متاسفانه سرمای هوا و برگزاری بازی‌ها در زمانی نامناسب باعثشده هواداران ما کمتر به ورزشگاه بیایند. با این حال خدا را شکر هوا بهتر شده و استقلال هم قشنگ‌تر بازی می‌کند به همین دلیل از هواداران می‌خواهم حالا که شرایط استقلال برای قهرمانی این قدر سخت و حساس شده به استادیوم بیایند. حضور آنها مخصوصا در این هفته‌های پایانی خیلی می‌تواند به قهرمانی ما کمک کند.

ارسال نظر