|
|
کدخبر: ۱۴۵۸۸۴

آغاز تمرینات تیم ملی فوتسال بانوان با اما و اگر های فراوان

نخستین تمرین تیم ملی فوتسال بانوان با سرمربی موقت بدون حضور برخی از بازیکنان ملی پوش پیگیری شد.

به گزارشخبرگزاری فارس، نخستین اردوی تیم ملی فوتسال بانوان بعد از استعفای شهرزاد مظفر، زیر نظر شهناز یاری سرمربی موقت تیم ملی از عصر روز گذشته(شنبه) آغاز شد، اما برخی ملی پوشان در این اردو حاضر نشدند. اگرچه عنوان شده این عدم حضور به دلیل مصدومیت و خستگی برخی بازیکنان بعد از پایان لیگ است، اما از مدت ها قبل زمزمه عدم حضور برخی بازیکنان در اردوی تیم ملی شنیده می شد. فرشته کریمی، نیلوفر اردلان، پریا نوروزی، فرزانه توسلی، فهیمه زارعی، زهره میثمی و آرزو صدقیانی از غایبان این تمرین بودند. البته شنیده شده صدقیانی از تیم ملی خداحافظی کرده است.

این اتفاق در حالی رخ داده که مسئولان فدراسیون فوتبال هنگامی که این حرف ها را شنیدند ملی پوشان فوتسال را تهدید کردند در صورتی که در اردو شرکت نکنند از حضور در تمامی میادین بین المللی و باشگاهی محروم خواهند شد، اما فریده شجاعی، نایب رئیس بانوان نظر دیگری در این باره داشت و اعلام کرده بود اگر بازیکنی تمایل ندارد در اردوها حضور داشته باشد اشکالی ندارد، اما آنها از سال آینده دیگر نمی توانند در اردوها شرکت کرده و برای تیم ملی توپ بزنند.

* بازیکنان ممنوع المصاحبه شدند

حواشی این روزهای فوتسال بانوان به اینجا ختم نشد و هنگامی که برای مصاحبه با برخی از بازیکنان تماس گرفتیم اعلام کردند ممنوع المصاحبه هستند و ثمینی پور، سرپرست تیم های ملی اجازه مصاحبه به برخی از بازیکنان را نداده است. البته ثمینی پور این موضوع را تایید نکرد وگفت فقط به بازیکنان گفته است مواظب حرف زدن خود باشند و درباره اردوی تیم ملی صحبت کنند.

وی در این باره به فارس گفت: ما به هیچ بازیکنی نگفتیم حق مصاحبه ندارد. به آنها گفتیم فقط درباره اردوهای تیم ملی صحبت کنند. این موضوع فقط به بازیکنان فوتسال اختصاص ندارد و به بازیکنان فوتبال هم این موضوع را گوشزد کرده ایم.

به گزارش فارس، تیم ملی فوتسال بانوان در این چند سال اخیر نتایج خوبی داشته و تنها رشته توپی است که در بخش بانوان به عنوان نایب قهرمانی آسیا دست پیدا کرده است. در رقابت های جام جهانی کوچک یکی از کشورهایی است که پای ثابت این رقابت ها بوده و اخیراً هم بازیکنی را در میان ۱۰ بازیکن برتر جهان به دنیا معرفی کرده، اما حالا بعد از رفتن سرمربی که اصلا دلایل آن مشخص نبود همه چیز بهم ریخت.

* فوتسال حال و روز خوبی ندارد!

سال آینده برای فوتسال ایران سال مهمی به شمار می رود. جام جهانی در تقویم فیفا ثبت شده و این رقابت ها به صورت رسمی از سال ۲۰۱۵ برگزار می شود، این در حالی است که فوتسال بانوان این روزها نه تمرینات خوبی داشته و نه حال و روز خوشی. به نظر می رسد علی کفاشیان، رئیس فدراسیون فوتبال باید فکری به حال فوتسال بانوان کند تا آنها بتوانند با آرامش خاطر در رقابت های سال آینده شرکت کرده و بیشتر و بیشتر موفقیت هایشان را تکرار کنند. انتهای پیام / ی

ارسال نظر