|
|
کدخبر: ۱۴۵۹۵۰

کار بسیار سختی مقابل الاهلی امارات در پیش داریم

قائم مقام باشگاه سپاهان گفت: حرف مدیران باشگاه الهلال عربستان به ما برخورد هرچند آنها با حضور در ایران از ما عذرخواهی کردند و می گفتند علیه ایران صحبتی بیان نکردیم.

مسعود تابش در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد وضعیت سپاهان گفت: بازیکنان ما کاملا آماده هستند و امیدواریم در دیدار مقابل الاهلی امارات بتوانیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و به وضعیت خوبی در جدول دست پیدا کنیم.

وی در مورد پیروزی سپاهان مقابل الهلال عربستان در دیدار دوم لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: بازی بسیار سختی با الهلال داشتیم. شرایط آب و هوایی که در روز مسابقه وجود داشت طی ۳۰ سال گذشته در اصفهان بی سابقه بود. باران از شب گذشته این بازی به طور مداوم می بارید و ما ۴ بار آب زمین را جمع کردیم و بیش از ۳ بار خط کشی زمین را انجام دادیم. میزبانی ما از نظر فنی برای سپاهان تضعیف شد اما خدا را شکر بازیکنان غیرت به خرج دادند و با تلاشی که از خود ارائه دادند توانستیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

قائم مقام باشگاه سپاهان در پاسخ به این سؤال که آیا صحبت های مسئولان الهلال عربستان باعثنشد بازیکنان این تیم انگیزه بیشتری در این مسابقه پیدا کنند، عنوان کرد: حرف آن مسئول باشگاه الهلال عربستان به ما بر خورد. البته خود آقایان می گفتند ما علیه ایران حرفی نزدیم و عذرخواهی می کردند. الهلال تنها ۵ دقیقه در فرودگاه ایران معطل ماند و به سرعت از گیت ترخیص شدند. ما بر اساس فرهنگ ایرانی و قوانین فیفا و AFC بهترین میزبانی را از حریف خود داشتیم حتی مسئولان الهلال از ما تشکر کردند.

وی با اشاره به اینکه سپاهان کار سختی مقابل الاهلی امارات در پیش دارد، عنوان کرد: کادر فنی فیلم های بازی الاهلی امارات را به خوبی آنالیز کرده و در جلسه فنی نقاط قوت و ضعف حریف برای بازیکنان بیان می شود. به کسب ۳ امتیاز این بازی امیدوار هستیم اما باید در این دیدار تلاش زیادی انجام دهیم چرا که کار سختی داریم.

تابش در پاسخ به این سؤال که هواداران سپاهان با توجه به بارش باران برای رسیدن به ورزشگاه فولادشهر که در ۲۰ کیلومتری اصفهان قرار دارد سختی زیادی را تحمل کردند و اینکه آیا امیدی به اتمام ساخت ورزشگاه نقش جهان برای راحتی هواداران است، عنوان کرد: فکر نمی کنم ورزشگاه نقش جهان به این زودی ها آماده شود. نقش جهان به تاریخ پیوسته و ما دیگر حرص آن را نمی خوریم.

به گزارشخبرگزاری فارس، سپاهان در سومین دیدار مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا روز چهارشنبه به مصاف الاهلی امارات می رود.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر