|
|
کدخبر: ۱۴۶۱۲۴

سرمربی بارسلونا معتقد است که دیدار امشب تیمش مقابل اوساسونا به دلیل ال کلاسیکوی هفته آینده اهمیتی حیاتی دارد.

به گزارشخبرگزاری فارس، جراردو مارتینو در نشست خبری پیش از دیدار امشب تیمش مقابل اوساسونا اظهار داشت: بازی امشب به دلیل دیداری که هفته آینده داریم، برای ما اهمیتی حیاتی دارد. خیلی وقت ها هیچ حرف جادویی نیست که بتوانید به بازیکنان بزنید تا همه چیز در سه یا چهار روز تغییر کند. مربی باید به دنبال دلیلی باشد تا نشان دهد که هنوز برای جنگیدن شانس دارد. اکنون نه تنها همه چیز به خودمان بستگی دارد بلکه برای پیروزی در این روزها انگیزه داریم. بازی مقابل اوساسونا اهمیت حیاتی دارد و اگر به بازی فردا در حکم یک فینال نگاه نکنیم، شانسمان برای قهرمانی در لیگ پیچیده تر هم می شود.

وی ادامه داد: بازیکنان می دانند که نمی توانیم با شایعاتی که در خصوص قرارداد بازیکنان به وجود می آید کاری کنیم. وقتی می گویم که کاری با قراردادها ندارم؛ منظورم این نیست که روی این مسائل کار نمی کنیم. زمانی که هر قراردادی بسته می شود، من هم حضور دارد و اینجا نمی نشینم.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: به نظر می رسد مصدومیت پیکه چندان جدی نباشد. ترجیح دادیم که به او برای بازی با اوساسونا استراحت بدهیم. اگر نیاز باشد که خط دفاعی را تقویت کنیم، به جز بارترا و ماسکرانو می توانیم از آدریانو، بوسکتس و سانگ هم استفاده کنیم.

وی اضافه کرد: انتظار دارم که اگر زمان استراحت و برگشت به شرایط خوب را داشته باشیم، می توانیم برای همه قهرمانی ها بجنگیم. حتی می توانیم اگر ۳۰ یا ۳۳ امتیاز هم عقب باشیم به کورس قهرمانی برگردیم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر