|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۰۰

مجید صالح در خصوص بازی با الجزیره گفت: ما هنوز شانس صعود داریم و می توانیم با غلبه بر الجزیره شانس صعود خود را بالا ببریم.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانمجید صالح در خصوص بازی با الجزیره اظهار داشت: ما هنوز شانس صعود داریم و می توانیم با غلبه بر الجزیره شانس صعود خود را بالا ببریم. طی این چند روز برخی از رسانه ها عنوان کردند که ما شانس زیادی برای صعود نداریم اما بر خلاف این رسانه ها ما باور داریم می توانیم صعود کنیم و به همین دلیل بچه ها طی این چند روز با انگیزه تمرین کردند.

مربی استقلال در ادامه اعلام کرد: در این چند روز تمرینات خوبی را سپری کردیم و روز به روز شرایط مان بهتر می شود. الجزیره را هم به خوبی آنالیز کردیم و هدف مان این است که از نقطه ضعف های این تیم در بازی استفاده کنیم. همه هدف بچه های ما برد در این بازی است تا به امید خدا با غلبه بر الجزیره با قدرت به لیگ قهرمانان آسیا برگردیم. ما می توانیم با ۱۰ امتیاز به عنوان تیم دوم صعود کنیم و این اتفاق برای مان ممکن است. همان طور که کشتی گیر ایرانی مقابل کشتی گیر آمریکا ۸ بر ۱ عقب بود و توانست نتیجه را ۱۰ بر ۸ به سود خود تمام کند ما هم می توانیم در آسیا به دور بعد صعود کنیم، فقط کافی است از فرصت های مان درست استفاده کنیم.

صالح در پایان خاطرنشان کرد: با شکست دادن الجزیره راه برگشت پر قدرت به لیگ قهرمانان آسیا را داریم. الجزیره هم برای ما حریف نا شناخته ای نیست. می توانیم نقطه قوت های آن ها را ببندیم و از نقطه ضعف های شان به درستی استفاده کنیم. از هواداران استقلال هم می خواهیم این ۲ بازی قبل را فراموش کنند. روز های سخت و حساسی داریم و حضور هواداران است که در این شرایط سخت می تواند به ما کمک کند و امیدواریم با حمایت خوب آن ها بتوانیم الجزیره را ببریم.

انتهای پیام /

ارسال نظر