|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۰۵

گزارش سایت فیلا از رقابت های جام جهانی کشتی آمریکا

پایگاه خبری فدراسیون جهانی کشتی رقابت کشتی گیران ایران و آمریکا را رقابتی در بالاترین سطح عنوان کرد.

به گزارشخبرگزاری فارسسایت فیلا در گزارشی به مسابقات جام جهانی کشتی که در آمریکا برگزار می شود، پرداخته است. این رسانه ابتدا عنوان کرد شنبه شب در سالن کشتی لوس آنجلس غوغایی برپا بود زیرا تیم کشتی آزاد مردان ایران شروع به مسابقه در این پیکارها کرد. در شرایطی که ایرانیان زیادی در محل مسابقه حضور داشتند و به استقبال آمده بودند، تیم ایران با آمریکا در بالاترین سطح رقابت کرد که همین هیجان زیادی بوجود آورد.

زکی جونز، سرمربی تیم کشتی آمریکا گفت: رقابت ها در نهایت احترام به طرفین آغاز شد. آنها می دانند هر چند رقابت ها روی تشک ممکن است به آسیب دیدگی منجر شود اما بعد از اتمام مسابقه، همه قهرمانان در کنار هم دوست هستند. هواداران ایران نیز در جریان این نکته هستند و ما در کنار هم طرفداران خوبی داریم.

این سایت در ادامه نوشت: تیم روسیه روز کاملا خوبی را پشت سرگذاشت و مقابل مغولستان، ژاپن و اوکراین برنده شد.

این سایت همچنین با توجه به بحران این روزهای کریمه در اوکراین اشاره ای به توجه رسانه های ارتباطی به رقابت های تیم های اوکراین و روسیه مقابل هم داشت که مربیان این دو تیم در مواجه با رسانه ها عنوان کردند نبرد آنها با یکدیگر فقط به روی تشک کشتی محدود می شود.

کریستاکیس آلکساندریدی، کمک مربی روس ها گفت: این فرصت بزرگی است که وقتی تیم های دو کشور با هم روبه رو می شوند، احترام متقابل را نشان دهیم.

این سایت همچنین از قول مربی تیم آمریکا عنوان کرده که پیکارهای کشتی منجر به اتحاد و همبستگی ملل می شود.

جونز عنوان کرد: کشتی ورزشی است که با خلق یکسری صحنه ها و هیجانات، باعثیکپارچگی بیشتر جهان می شود.

انتهای پیام / م

ارسال نظر