|
|
کدخبر: ۱۴۶۲۷۰

حمید بابازاده در خصوص شرایط مهدی رحمتی گفت: با توجه به حمایت هایی که تمام مجموعه از رحمتی داشتند خوشبختانه او شرایط روحی خوبی دارد و خود را برای بازی با الجزیره آماده می کند.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگارانحمید بابازاده در خصوص شرایط مهدی رحمتی و بازی با الجزیره اظهاراتی را عنوان داشت و به سئوالاتی پاسخ گفت:

*شرایط رحمتی بعد از بازی با الریان چطور است؟
به هر حال بازی با الریان برای همه ما به فراموشی سپرده شده و با توجه به حمایت هایی که تمام مجموعه از رحمتی داشتند خوشبختانه او شرایط روحی خوبی دارد و خود را برای بازی با الجزیره آماده می کند تا در این بازی آماده نشان دهد.

*چه پیش بینی از بازی با الجزیره دارید؟
الجزیره قوی تر از دو تیمی است که ما مقابل آن بازی داشتیم. البته در آن دو بازی هم موقعیت های خوبی داشتیم که با بدشانسی از دست دادیم ولی امیدواریم در بازی با الجزیره خوب بازی کنیم و بدشانسی ها دست از سر ما بردارد تا با برد در این دیدار بتوانیم به شرایط خوب در آسیا برگردیم.

*با توجه به این که الجزیره حریف سختی برای استقلال به حساب می آید، می توانید در این بازی برنده باشید؟
به هر حال ما در بازی های قبل هم شانس زیادی برای گلزنی داشتیم و از تیم های مقابل مان سرتر بودیم اما بد شانسی آوردیم که امیدوارم در دیدار با الجزیره بدشانسی ها دست از سر ما بردارد و بتوانیم به برد برسیم.

*چقدر شانس صعود در آسیا دارید؟
به هر حال اتفاقاتی که در جدول رقم می خورد در شانس صعود ما تاثیر دارد. ما باید در وهله اول خودمان الجزیره را ببریم تا شانس صعود مان را بالا ببریم، با کسب این پیروزی است که می توانیم امتیازات مان را به رقبا نزدیک کنیم.

*سید مهدی رحمتی می تواند در این بازی آماده ظاهر شود؟
سال قبل در مسابقات آسیایی مهدی رحمتی عملکرد خیلی خوبی داشت و یکی از عوامل صعود ما به ۴ تیم نهایی مسابقات بود. ما امیدواریم در بازی الجزیره هم او در بهترین شرایط قرار داشته باشد و بتوانیم با برد در این دیدار آن دو شکست را جبران کنیم.

*صحبت خاصی ندارید؟
فقط از هواداران استقلال می خواهم برای حمایت از تیم در روز سه شنبه به استادیوم بیایند تا با حمایت آن ها بتوانیم برنده باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر