|
|
کدخبر: ۱۴۶۴۲۳

سرپرست پرسپولیس گفت: نماینده ای برای عقد قرارداد با تیم رئال مادرید به اسپانیا فرستاده ایم و بازیمان بعد از جام جهانی است.

محمد پنجعلی سرپرست پرسپولیس در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر مورد دعوت رئال مادرید گفت: یکی از نمایندگان تیم پرسپولیس قرار است به اسپانیا برود تا با تیم رئال مادرید قراردادی بسته شود برای یک بازی دوستانه.

سرپرست پرسپولیس در ادامه تصریح کرد: نماینده پرسپولیس را علی پروین تعیین خواهد کرد و هنوز به طور دقیق مشخص نیست آن شخص چه کسی باشد، این بازی بعد از جام جهانی برگزار خواهد شد.

*در مورد خصوصی سازی زیاد خوش بین نیستم

پنجعلی در مورد خصوصی سازی پرسپولیس گفت: متأسفانه در مورد خصوصی سازی سرخپوشان زیاد خوش بین نیستم در مورد یک تیم که آماتور است و فقط نام حرفه ای را به دوش می کشد. نمی توان چنین کار بزرگی انجام داد. برای به حقیقت پیوستن ابتدا باید سیستم، تفکر حرفه ای شود و بعد باید به دنبال درآمدزایی باشیم که هیچکدام از این شرایط مهیا نیست در این سیستم آماتور نمی توان به صورت حرفه ای فکر کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: وقتی خصوصی سازی را به چهار نفر می سپارند که تجربه ای از این کار ندارند این کار شدنی نیست.

سرپرست پرسپولیس در پایان اظهار کرد: فردا بعدازظهر با خادم و به احتمال زیاد وزیر ورزش در این رابطه جلسه ای خواهیم داشت امیدوارم مثمرثمر باشد.

انتهای پیام /

ارسال نظر