|
|
کدخبر: ۱۴۶۴۶۱

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد - آمریکا

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ آمریکا با برتری مقابل تیم هند با اقتدار به فینال رسید.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران،در رقابت های جام جهانی کشتی آزاد ۲۰۱۴ فیلا که از ۲۴ اسفندماه با حضور در ۱۰ برتر دنیا در سالن فوروم شهر لس آنجلس، کالیفرنیا آغاز شد تیم کشتی کشورمان پس از پیروزی مقتدرانه ۸ بر صفر مقابل ارمنستان در دیدار دوم نیز با ترکیبی جوان مقابل ترکیه به برتری ۷ بر یک رسید.

ملی پوشان کشورمان در جلوی چشم تماشاگران آمریکایی با یک نمایش خیره کننده توانستندمیزبان مسابقات را یز با نتیجه ۵ بر ۳ شکست دهند تا در آخرین دیدار دور مقدماتی مقابل تیم هند قرار گیرند.

گوش شکسته های کشورمان در این مسابقه نیز پیروز میدان شدند و به فینال این دوره از مسابقات جام جهانی رسیدند.

تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در دیدار نهایی مقابل تیم روسیه قرار خواهد گرقت و در صورت پیروزی برای سومین سال متوالی قهرمان جام جهانی خواهد شد.

نتایج انفرادی دیدار مقابل هند به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلو گرم آمیت کومار مقابل حسن رحیمی حاضر نشد.

در وزن ۶۱ کیلو گرم مسعود اسماعیل پور پس از پیروزی ۳ بر صفر در تایم نخست مقابل باجرانگ در نهایت کشتی را با نتیجه ۵ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

میثم نصیری در وزن ۶۵ کیلو گرم در تایم نخست تنها به دلیل اخطاری که راجنش هندی گرفت ونتوانست در ۳۰ ثانیه امتیازی بگیرد نتیجه را یک بر صفر به سود خودش به پایان رساند اما در تایم دوم نصیری با گرفتن ۴ پوئن توانست ۵ بر صفر پیروز میدان شود.در وزن ۷۰ کیلو گرم مصطفی حسین خانی مقابل آمیت کومار دانخار قرار گرفت و پس از پیرزوی ۳ بر صفر در سه دقیقه نخست در نهایت ۵ بر صفر به برتری رسید.

کشتی سایر اوزان تا لحظاتی دیگر انجام خواهد شد. هندی ها در وزن ۱۲۵ کیلو گرم هم نماینده ندارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر