|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۲۵

هفته بیست و هشتم سری A ایتالیا

خبرگزاری تسنیم: بانوی پیر با برتری مقابل جنوا صدرنشینی خود را در جدول سری A ایتالیا استحکام بخشید.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، هفته بیست و هشتم مسابقات فوتبال سری A باشگاه های ایتالیا شب گذشته(یک شنبه) با انجام ۲ دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های یوونتوس و فیورنتینا مقابل رقبای خود به پیروزی رسیدند.

در یکی از این دیدارها تیم فوتبال جنوا در خانه خود به مصاف یوونتوس، مدافع عنوان قهرمانی رفت. یوونتوس که در حال حاضر صدرنشین بلامنازع سری A است موفق شد این بازی را با نتیجه یک بر صفر به سود خود خاتمه دهد.

تنها گل این بازی را آندره آ پیرلو، هافبک ملی پوش بیانکونری در دقیقه ۸۹ به ثمر رساند. همچنین در این دیدار امانوئل کالایو در دقیقه ۷۲ یک ضربه پنالتی را برای جنوا از دست داد.

شاگردان آنتونیو کونته با این برد ۷۵ امتیازی شدند و صدرنشینی خود در جدول رده بندی سری A را استحکام بخشیدند. جنوا هم ۳۵ امتیازی شد و درمکان دوازدهم جدول قرار گرفت.

در دیگر دیدار شب گذشته فیورنتینا در خانه خود با نتیجه ۳ بر یک از سد کیه وو ورونا گذشت. ویولا در این بازی توسط خوان کواردادو(۱۱)، آلساندرو ماتری(۳۹) و ماریو گومز(۸۹) به گل رسید و تنها گل کیه وو را هم آلبرتو پالوشی در دقیقه ۶۲ به ثمر رساند.

در این بازی دیوید پیزارو در دقیقه ۸۱ یک ضربه پنالتی را برای فیورنتینا به هدر داد. این تیم با برتری مقابل کیه وو ۴۸ امتیازی شد و به رده چهارم صعود کرد.

پرونده هفته بیست و هشتم سری A ایتالیا امشب(دوشنبه) با انجام ۲ دیدار بسته می شود که در بازی اول تورینو در دیداری خانگی به مصاف ناپولی می رود و در آخرین بازی هفته رم در ورزشگاه المپیکوی شهر رم به دیدار اودینزه خواهد رفت.

در حال حاضر در جدول رده بندی این رقابت ها یوونتوس با ۷۵ امتیاز صدرنشین است و تیم های رم و ناپولی به ترتیب با ۵۸ و ۵۵ امتیاز در مکان های دوم و سوم ایستاده اند.

انتهای پیام /

ارسال نظر