|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۴۷

هفته بیست و نهم لوشامپیونه

خبرگزاری تسنیم: بیست ونهمین هفته از لیگ دسته اول فوتبال فرانسه با پیروزی صدرنشین و تیم دوم جدول رده بندی رقابت ها به پایان رسید.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، پرونده هفته بیست ونهم لیگ دسته اول فوتبال فرانسه موسوم به لوشامپیونه، شب گذشته(یک شنبه) با برگزاری ۳ بازی بسته شد که در مهم ترین آنها، پاری سن ژرمن، صدرنشین جدول رده بندی رقابت ها موفق شد میهمان خود سن اتین را با نتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. هر ۲ گل این بازی را زلاتان ابراهیموویچ در دقایق ۱۴ و ۴۱ به ثمر رساند تا پاریسی ها با ۷۰ امتیاز جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی تثبیت و حاشیه امنیت ۸ امتیازی خود را حفظ کنند.

در دیگر بازی مهم شب گذشته تیم رده دومی موناکو موفق شد در خانه لیون با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست پیدا کند. والره جرمین در دقیقه ۵، جیمز رودریگس در دقیقه ۲۷ و دیمیتار برباتوف در دقیقه ۵۲ برای موناکو گلزنی کردند و هر ۲ گل لیون را هم جیمی برایان در دقایق ۳۲ و ۷۹ زد. موناکو با این پیروزی ۶۲ امتیازی شد و فاصله ۸ امتیازی خود با پاری سن ژرمن را حفظ کرد.

پیش از این ۲ بازی هم تیم های مون پولیه و بوردو به نتیجه تساوی یک بر یک رضایت داده بودند. مون پولیه با ۳۴ امتیاز چهاردهم است و بوردو با ۴۱ امتیاز در رده نهم جدول رده بندی لوشامپیونه قرار دارد.

در جدول رده بندی لوشامپیونه، پاری سن ژرمن ۷۰ امتیازی صدرنشین است، موناکو با ۶۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد و لیل با ۵۳ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر