|
|
کدخبر: ۱۴۶۵۶۷

مستحق سوم بودن در لالیگا نیستیم

سرمربی بارسلونا پس از پیروزی هفت بر صفر تیمش مقابل اوساسونا به تمجید از ستاره آرژانتینی تیمش پرداخت.

به گزارشخبرگزاری فارس، تاتا مارتینو پس از پیروزی هفت بر صفر تیمش مقابل اوساسونا اظهار داشت: در مورد ترکیب اصلی تیمم در برنابئو مطمئن هستم. عملکرد بازیکنان در این مسابقه نظر من را در باره اینکه چه کسانی در ال کلاسیکو به میدان بروند، تغییر نداد. عملا بازیکنان تیمم را برای رویارویی مقابل مادرید انتخاب کرده ام.

وی ادامه داد: پس از اتفاقی که این هفته افتاد، مطمئنم که دهان ها به جنبش خواهد افتاد. انجام یک بازی خوب قبل از ال کلاسیکو همیشه کمک کننده است. زدن هفت گل کار ساده ای نیست اما درست نیست که یک هفته عملکرد ما را فاجعه بنامند و هفته دیگر به تمجید از ما بپردازند. تیم ما مملو از بازیکنان خوب است و این به معنای آن است که برخی همیشه نیمکت نشین می شوند. نمی توانم نتیجه آخرین بازی مان قبل از ال کلاسیکو را نادیده بگیرم.

سرمربی بارسلونا خاطرنشان کرد: خوب است که تیم عالی کار کند و احساس خوبی داشته باشد؛ مخصوصا در این برهه حساس از فصل. مقابل اوساسونا منسجم بودیم اما مقابل سوسیداد عملکرد ضعیفی داشتیم؛ دو تیمی که شباهت زیادی با هم دارند.

وی اضافه کرد: در ۹۰ دقیقه کامل عالی بازی کردیم. مسئله این است که از یک بازی تا بازی دیگر ثبات داشته باشیم. بازی تقریبا بی عیبی مقابل منچسترسیتی داشتیم اما در بازی مقابل سوسیداد بسیار متفاوت ظاهر شدیم و به همین دلیل است که چهار امتیاز با صدر فاصله داریم.

مارتینو گفت: پدرو و الکسیس همه آنچه را که مربی از یک بازیکن می خواهد، دارند. می توانم در یک زمان هر دوی آنها را به زمین بفرستم. آنها ویژگی های زیادی دارند؛ همیشه برای مبارزه آماده هستند و اعتماد به نفس دارند. برای من سخت است که یکی از آنها را انتخاب کنم.

وی افزود: کلمات نمی توانند مسی را توصیف کنند. او بازی های بیشتری مثل این بازی به نمایش خواهد گذاشت تا رکوردها را پشت سر بگذارد. او عملکرد فوق العاده ای در این بازی داشت. مستحق این نیستیم که در رده سوم لالیگا باشیم اما سه یا چهار امتیاز عقب بودن از صدر به این معنا است که هنوز از کورس قهرمانی خارج نشده ایم. همچنان به مبارزه ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر