|
|
کدخبر: ۱۴۶۶۷۶

برنامه امسال سازمان لیگ خوب نبود

دروازه بان تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: بدون شک استقلال خوزستان در لیگ برتر باقی می ماند و در این امر تردیدی نیست.

پرویز کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد شرایط استقلال خوزستان گفت: وضعیت استقلال خوزستان خوب است. در این مدت تمرینات زیادی برگزار کردیم و آماده دیدار مقابل راه اهن هستیم.

وی در مورد تعطیلات لیگ برتر عنوان کرد: تعطیلات ما را خسته کرده است. این مسئله اثرات منفی روی تیم دارد و مجبور هستیم با این شرایط بسازیم. برنامه سازمان لیگ در سال جاری چندان جالب نبود.

دروازه بان استقلال خوزستان در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم می تواند امسال در لیگ برتر بماند، عنوان کرد: در این مسئله شکی وجود ندارد و مطمئنا در لیگ برتر می مانیم. ۳ بازی پیش رو اهمیت زیادی دارد و می خواهیم در جدول بالاتر بیاییم. به سقوط فکر نمی کنیم و به هیچ وجه این اتفاق نمی افتد.

وی با اشاره به اینکه استقلال خوزستان در سال اول خود در لیگ برتر به هدفش رسیده، عنوان کرد: هدف ما بقا در لیگ برتر بود که به آن دست پیدا کردیم. بازی بعدی ما مقابل راه آهن در تعیین تکلیف تیم های سقوط کننده و بازی آخرمان مقابل پرسپولیس در تعیین قهرمان نقش زیادی دارد. به هر حال ما امسال توانایی های خودمان را نشان دادیم و باشگاه می تواند در سال های آینده برای موفقیت بیشتر برنامه ریزی کند.

دروازه بان استقلال خوزستان در مورد ۳۴ گلی که این تیم در فصل اخیر دریافت کرده است، تصریح کرد: این آمار برای سال اول بد نیست. ما یک تیم نوپا هستیم و تعادل در نتایج مان وجود داشته است. قابلیت برنامه ریزی را داریم و اگر برای آینده برنامه داشته باشیم می توانیم در سال های بعد نتایج بهتری کسب کنیم.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر