|
|
کدخبر: ۱۴۶۷۹۲

در گفت وگو با تسنیم

خبرگزاری تسنیم: مدیر فنی تیم فوتبال استقلال گفت: خریدهای استقلال در این فصل در حد توان مالی باشگاه بود و منتقدان بهتر است با این مسئله منطقی برخورد کنند.

منصور پورحیدری در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، درباره دیدار روز سه شنبه استقلال مقابل الجزیره امارات در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: فیلم بازی های الجزیره را تماشا کرده ایم و آنها تیم بدی ندارند. در ترکیب الجزیره چند بازیکن تاثیرگذار بازی می کنند که بازیکنان استقلال باید مراقب آنها باشند. اگر بچه ها خودشان باشند و دستورات کادر فنی را در زمین پیاده کنند، می توانند ۳ امتیاز را کسب کنند.

وی با اشاره به ۲ شکست قبلی استقلال در این رقابت ها تصریح کرد: احساس می کنم بازیکنان تمرکز لازم را ندارند و همین مسئله باعثشده به راحتی گل بخوریم. در ۲ دیدار گذشته بهتر از حریفان بازی کردیم و باید ۳ امتیاز این ۲ دیدار را کسب می کردیم.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در خصوص انتقادهایی که به امیر قلعه نویی و خریدهای استقلال در این فصل می شود، گفت: بدون اینکه بخواهم از قلعه نویی دفاع کنم، باید بگویم استقلال با همین خریدها در لیگ برتر جزو مدعیان قهرمانی است. خریدهای استقلال در این فصل در حد توان مالی باشگاه بود و منتقدان بهتر است با این مسئله منطقی برخورد کنند. نمی دانم دلیل این انتقادات چیست چون بی انصافی است که این چنین انتقاد می کنند.

پورحیدری در مورد حضور هواداران استقلال در بازی روز سه شنبه اظهار داشت: این دیدار در شب چهارشنبه سوری برگزار می شود و هواداران استقلال باید حواس شان باشند که ترقه ای پرتاب نشود. AFC با تغییر زمان این دیدار موافقت نکرده و تماشاگران استقلال باید مراقب باشند چون پرتاب ترقه هم به ضرر استقلال است و هم فوتبال ایران.

وی در پایان گفت: نه تنها تماشاگران استقلال، بلکه همه تماشاگران فوتبال از نوع بازی تیم های خود در لیگ برتر ناراحت هستند و کمتر به ورزشگاه می روند اما از هواداران استقلال می خواهیم سه شنبه در ورزشگاه حضور داشته تا اولین ۳ امتیاز بازی های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر