|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۷۱

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: یکی از جایگاه های صعود قطعا برای تیم تراکتورسازی است و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از این موقعیت استفاده کنیم.

به گزارشخبرگزاری فارسو به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی، تونی اولیویرا در کنفرانس خبری پیش از بازی بین تیم های تراکتورسازی و العین امارات در خصوص تیم العین اظهار داشت: با توجه به بازی که از تیم العین در بازی مقابل لخویا دیدم این تیم بسیار پر قدرت است و کار ما برای مصاف با این تیم بسیار سخت است، العین و لخویا دو تیم قدرتمند این گروه هستند و بازیکنان خارجی بسیار خوبی دارند اما ما تلاش می کنیم یک بازی ایده آل ارائه کنیم و همچون بازی با لخویا تاکتیک های خود را در زمین اجرا کنیم.

سرمربی پرتغالی تراکتورسازی خاطرنشان کرد: تفاوت تیم تراکتورسازی و تیم های دیگر این گروه در آن است که آنها از بازیکنان خارجی استفاده می کنند اما تراکتورسازی حتی یک بازیکن خارجی ندارد ما تمام تلاش خود را می کنیم تا برنده این بازی باشیم، اگر برنده این بازی باشیم قطعا خوشحال خواهیم بود ولی اگر به هر دلیلی نتیجه لازم را کسب نکنیم برنامه تیم تغییر نخواهد یافت چرا که دنیا به اتمام نرسیده است و دور برگشت مسابقات هنوز باقی مانده است.

اولیویرا در خصوص بازیکنان خارجی خوب تیم العین تصریح کرد: درست است تیم من بازیکن خوب خارجی ندارد اما کیفیت بازیکنان ایرانی تیم من از آنها کم نیست و قطعا برای کسب نتیجه مقابل العین بازی می کنیم. چراکه می خواهیم مقابل این بازیکنان قدرتمند نتیجه را کسب کنیم.

وی افزود: درست است تیم های قدرتمندی در این گروه حضور دارند و لخویا و العین شانس زیادی برای صعود دارند ولی یکی از جایگاه های صعود قطعا برای تیم تراکتورسازی است و ما تمام تلاش خود را می کنیم تا از این موقعیت استفاده کنیم و قطعا برای کسب سه امتیاز این بازی به میدان می رویم، در بازی های خانگی کسب امتیاز بسیار آسان تر خواهد بود و ما این شانس را داریم که دو بازی خانگی در تبریز هنوز باقی مانده است و ما می توانیم برای کسب نتیجه در این بازی ها امیدوار باشیم.

مرتضی اسدی کاپیتان تیم تراکتورسازی تبریز نیز در این خصوص گفت: بازی بسیار خوبی مقابل لخویا انجام دادیم و در این بازی با راهکارهایی که سرمربی تیم در نظر گرفته بازی بسیار خوبی انجام خواهیم داد تا بتوانیم مقابل این تیم به برتری برسیم چراکه ما تراکتورسازی هستیم و برای کسب نتیجه بازی می کنیم.

اسدی در خصوص نبود چند بازیکن برای این بازی گفت: ما درست است که برای این بازی حامد لک و نصرتی را نداریم ولی ما و بازیکنان تیم همه تلاش مان را می کنیم تا بتوانیم جای آنها را پر کنیم و بتوانیم با ارائه یک بازی زیبا و تماشاگر پسند نتیجه این بازی را به سود خود رقم بزنیم.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر