|
|
کدخبر: ۱۴۷۰۸۵

مدیرعامل باشگاه استقلال در تمرین عصر امروز تیمش قبل از دیدار با الجزیره شرکت کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار مقابل الجزیره امارات از ساعت ۱۸ امروز در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شد.

*قبل از شروع تمرین امروز سرمربی تیم استقلال بازیکنانش را دور هم جمع کرد و با آنها به گفت وگو پرداخت. قلعه نویی خطاب به بازیکنان گفت: طی روزهای گذشته بارها و بارها به شما تاکید کردم که این بازی حکم فینال را دارد و امروز نیز برای آخرین بار از شما می خواهم که در بازی مقابل الجزیره دقت کنید و اجازه پا به توپ شدن به شماره ۱۰ حریف را ندهید. او تکنیکی است و روی زمین خیلی خوب بازیکنان خط حمله اش را پیدا می کند ضمن آنکه در زدن ضربان نهایی خیلی دقت کنید. بعد از صحبت های قلعه نویی بازیکنان در گروه های مختلف بازی آقاوسط انجام دادند و در بخش پایانی ارسال از جناحین را پشت سر گذاشتند که مربیان استقلال به ضربات ایستگاهی و دقت در زدن ضربات آخر تاکید داشتند.

* دقایقی از تمرین آبی پوشان نگذشته بود که علی فتح الله زاده به همراه سید مهدی علوی معاونت فرهنگی باشگاه استقلال وارد مجموعه آزادی شد و در حالی که تیم در حال تمرین بود، با قلعه نویی به خوش و بش پرداخت. وی به محض رسیدن به ورزشگاه با استقبال قلعه نویی روبرو شده و البته با توجه به اینکه بازیکنان در حال تمرین بودند، روی نیمکت نشسته و نظاره گر تمرین شد.

* سیاوش اکبرپور تنها غایب آبی پوشان در تمرین امروز بود که به مسابقه فردا نمی رسد.

* امیرحسین صادقی مطابق روز گذشته با ماسک مخصوص وارد زمین شد و با استقلالی ها به تمرین پرداخت.

* جواد زرینچه که روز گذشته مصاحبه ای از وی منتشر شده بود برای آنکه ثابت کند منظور او مستقیما قلعه نویی نبوده امروز در محل آبی پوشان حضور پیدا کرد. وی وقتی قلعه نویی را دید به سمت وی رفت و خطاب به او گفت من مصاحبه ای که خطابم شما باشید انجام ندادم و امروز به این دلیل در تمرین شرکت کردم تا بگویم حامی شما و تیم استقلال هستم. سرمربی استقلال نیز استقبال گرمی از زرینچه انجام داد و برای دقایقی در خصوص وضعیت تیم با او به صحبت پرداخت.

* نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا و همچنین ناظر مسابقه نیز برای هماهنگی لازم در تمرین امروز حاضر شدند و ورزشگاه را مورد بازبینی قرار دادند.

* تیم فوتبال استقلال در ظهر امروز با ۱۹ بازیکن به اردو رفته بود بلافاصله بعد از پایان تمرین با اتوبوس راهی هتل محل اقامت خود شد.

دیدار تیم های استقلال ایران و الجزیره امارات فردا از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر