|
|
کدخبر: ۱۴۷۲۱۴

مسئولان قول دادند خارج از روند معمول اعتبار بگیریم

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان اعتقاد دارد موفقیت هایی که کمانداران در رقابت های جایزه بزرگ تایلند داشته اند اتفاقی نبوده است.

محمدعلی شجاعی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درباره نتایج کسب شده ملی پوشان تیراندازی با کمان در رقابت های جایزه بزرگ تایلند، گفت: موفقیت و شکست اتفاقی نیست. اگر شکستی حاصل شود قطعا دیگران بهتر از ما کار کرده اند و اگر موفقیتی هم به دست آوریم خلق الساعه نبوده است.

وی ادامه داد: در این دو سال سعی کردیم بهترین حمایت ها را داشته باشیم و عدالت را رعایت کنیم. درِ تیم ملی برخلاف گذشته به روی همه باز بود و اگر حالا به تیم ملی نگاه کنید همه ورزشکاران در یک سطح هستند. در مسابقات قبلی در تایپه نکویی روی سکو بود حالا عبادی. در بخش تیمی هم که به فینال می رویم تک تک ورزشکاران خوب کار کرده اند.

* کمانداران به فکر سکوهای آسیایی و جهانی باشند

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان با بیان اینکه از ورزشکاران خواسته ایم نگاهشان به حریفان داخلی نباشد عنوان کرد: به کمانداران گفته ایم به فکر سکوهای آسیایی و جهانی باشند. نتیجه ای هم که در رقابت های جایزه بزرگ تایلند کسب شد گلخانه ای نبود و در واقع گلدانی بود! ما به تیم های پایه اهمیت داده ایم و با همین روند پیش برویم می توانیم به رکوردهای جهانی برسیم.

وی در پاسخ به این سوال که ما هیچ مدالی در ریکرو نداشته ایم و برنامه ای برای این موضوع دارید تصریح کرد: در این بخش از پایه ضعیف هستیم و کار نکرده ایم اما فراخوان زده ایم. برنامه ما در ریکرو دو ساله است تا برای کسب سهمیه المپیک و همچنین المپیک برزیل موفقیتی داشته باشیم. در این ۶ ماه باقی مانده تا بازی های آسیایی هم در این ماده نیم نگاهی به سکوها داریم، اما فکر می کنم در تیمی نتیجه بهتری بگیریم.

* بودجه کمیته با مسابقات سال آینده همخوانی ندارد

خزانه دار کمیته ملی المپیک درباره اینکه دبیر کل امیدوار است در این روزهای پایانی سال بودجه ای به کمیته تزریق شود گفت: کمبود منابع مالی از دغدغه های ما است. به دلیل مسابقات سال آینده اعتبار مورد نیاز با بودجه کمیته همخوانی ندارد. ما جلسه ای با فراکسیون ورزش و رئیس مجلس شورای اسلامی و همچنین نوبخت، معاون رئیس جمهور داشته ایم. قول هایی به ما داده اند تا ۱۰۰ درصد اعتبارات تخصیص پیدا کند و خارج از روند معمول اعتبار ویژه ای بگیریم. آنچه قرار است برسد برای سال ۹۲ است و گره گشا نخواهد بود.

انتهای پیام / ش

ارسال نظر