|
|
کدخبر: ۱۴۷۳۳۷

اخبار کمیته انضباطی

کمیته انضباطی رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال در خصوص اعاده دادرسی باشگاه نیروی زمینی تهران در خصوص نتیجه دیدار انجام نشده بین دوتیم نیروی زمینی با تیم شهرداری یاسوج اعلام کرد که طبق بند ۶ ماده ۲۹ آئین نامه انضباطی مسابقه معوقه در زمین بیطرف(استان بی طرف و به تشخیص مقامات برگزار کننده مسابقات) بدون حضور تماشاگران دو تیم برگزارمی شود.

جریمه نقدی برای سرمربی تیم پیکان
دیدار دو تیم پیکان تهران و ایرانجوان بوشهر از سری رقابتهای لیگ دسته اول در شهر قدس روز دهم اسفند ماه برگزار شد که از سوی فرهاد کاظمی تخلفاتی مبنی بر اعتراض به داور و بی احترامی به وی صورت گرفت. بر همین اساس وی به توبیخ کتبی و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

محرومیت برای تماشاگران تیم شهید منصوری قرچک
دیدار دو تیم شهید منصوری قرچک و گیتی پسند اصفهان از سری رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور روز ۱۷ اسفند ماه برگزار شد که از سوی تماشاگران تیم شهید منصوری قرچک تخلفاتی مبنی بر فحاشی به تیم حریف و پرتاب بطری به داخل زمین مسابقه که باعثایجاد وقفه ۳ دقیقه ای بازی شد، صورت گرفت. بر همین اساس این کمیته باشگاه شهید منصوری قرچک را به ۳۰ میلیون جریمه نقدی و تماشاگران این تیم را به یک جلسه محرومیت محکوم کرد.

جریمه نقدی برای تیم فولاد خوزستان
دیدار دو تیم فولاد خوزستان و پرسپولیس تهران از سری رقابتهای مرحله یک چهارم جام حذفی کشور ششم بهمن ماه برگزار شد که از سوی تمشاگران تیم فولاد خوزستان تخلفاتی صورت گرفت. بر همین اساس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه فوتبال خوزستان را به پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم و اعلام کرد که در صورت تکرار تخلفات، از این تیم کسر امتیاز خواهد شد.

انتهای پیام /

ارسال نظر