|
|
کدخبر: ۱۴۷۷۶۰

در پی شکست تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه مقابل چلسی انگلیس و ناکامی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، روبرتو مانچینی مربی گالاتاسرای از بازی بد باریکنان این تیم انتقاد کرد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،در پی شکست تیم فوتبال گالاتاسرای ترکیه مقابل چلسی انگلیس و ناکامی از صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، روبرتو مانچینی مربی گالاتاسرای از بازی بد باریکنان این تیم انتقاد کرد.

گفتنی است؛ چلسی در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها با دو گل گالاتاسرای را شکست داد و با توجه به تساوی بازی رفت، جواز صعود به مرحله بعدی را دریافت کرد.

مانچینی در پایان این بازی گفت: ما واقعاً خیلی بد بازی کردیم. چلسی از ما بهتر بود و از فرصت ها به خوبی استفاده کرد. وقتی فقط یک شوت به سمت دروازه حریف می زنیم، خیلی سخت است که به گل برسیم. باید بیش از اینها پیشرفت کنیم.

وی افزود: از همان ابتدای بازی هم، پیروزی چندان ساده نبود، اما وقتی در دقیقه چهارم گل خوردیم، اوضاع بسیار پیچیده تر شد.

مربی ایتالیایی در پایان خاطر نشان کرد: البته تمام اینها باعثنمی شود که به بازی بد گالاتاسرای اعتراف نکنیم. نمی دانم چطور این بازی بد را توجیه کنم. ما می دانستیم که این بازی با توجه به تساوی بازی رفت، از اهمیت زیادی برخوردار است و فکر می کردم می توانیم حریف خوبی باشیم و فرصتی برای صعود داشته باشیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر