|
|
کدخبر: ۱۴۸۰۹۱

پرسپولیسی ها نه تنها در زمین بلکه در جامعه هم زیر ذره بین هستند

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس گفت: کسر ۱۵ درصد از قرارداد صادقیان و حقیقی از امروز لازم الاجرا است.

محمود سالارکیا در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص برگزاری جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس به منظور بررسی درگیری دو بازیکن این تیم در جریان دیدار دوستانه مقابل نفت تهران اظهار داشت: در جلسه ای که برگزار شد صحبت های دو بازیکن را شنیدیم، صادقیان و حقیقی در این جلسه اظهار ندامت کردند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع باید زودتر شرایط را بررسی می کردیم؛ از آنجایی که عملکرد آنها در دیدار با نفت برخلاف رفتار یک بازیکن حرفه ای بود طبق بند «ج» ماده ۲۲ آیین نامه این کار را غیراخلاقی می بینیم و ۱۵ درصد از قرارداد این دو بازیکن را کسر می کنیم.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: با توجه به اظهار ندامت دو بازیکن و شکایت سرپرست این تیم قرار شد این دو بازیکن در تا پایان سال در اختیار کادر فنی قرار بگیرند و اگر سرمربی با اختیار تام رضایت کامل داشته باشد ممکن است این دو بازیکن تا حدودی مورد بخشش قرار گیرند.

سالارکیا عنوان کرد: امیدوارم شرایط به گونه ای باشد که با توجه به توقع بالای هواداران این گونه رفتارها در حد بالا در باشگاه رعایت شود نه در حد متوسط. هواداران توقع دارند که بازیکنان مراقب رفتار خود باشند و دست به چنین کارهایی نزنند چرا که آنها الگوی جوانان هستند و ممکن است با انجام این کارها جوانان را آزرده خاطر کنند.

وی افزود: پرسپولیسی ها باید بدانند فقط در زمین زیرنظر نیستند بلکه در رختکن و حتی در جامعه هم زیر ذره بین قرار دارند. با توجه به شرایط و موضوع اخلاق که باید حرف اول را در باشگاه پرسپولیس بزند از این به بعد اگر باز هم شاهد چنین رفتارهایی باشیم قطعاً برخورد جدی تری خواهیم کرد.

سالارکیا گفت: با توجه به سیاست های باشگاه تلاش خواهیم کرد تا از بروز چنین رفتارهایی جلوگیری کنیم چون پرسپولیس باشگاه بزرگی است و نباید شاهد چنین اتفاقاتی باشد در مورد حکم این دو بازیکن هم باید بگویم که این حکم از امروز لازم الاجرا است.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر