|
|
کدخبر: ۱۴۸۳۱۶

ارزیابی عملکرد دروازه بان ایرانی برانشوایگ مقابل شالکه

بنابه نوشته یک سایت آلمانی دنیل داوری در بازی با شالکه واکنش های متفاوتی در بازی داشته است.

به گزارشخبرگزاری فارسشب گذشته اینتراخت برانشوایگ در هفته بیست و ششم لیگ دسته اول فوتبال آلمان «بوندس لیگا» ۳ بر یک از شالکه شکست خورد.

در این بازی تورستن لیبرکنخت، سرمربی برانشوایگی ها از دنیل داوری، گلر ملی پوش ایرانی استفاده کرد.

سایت اشپورتال نوشت: در این بازی آبی ها(شالکه) کار را با سرعت بالا و بازی گروهی خیره کننده آغاز کردند. پس از آنکه بواتنگ اولین شوت هشداردهنده را دقیقه ۶ به سمت دروازه حریف زد، گورتسکا به حق تیمش را پیش انداخت که این گل با کمک و داوری شکل گرفت که روی شوتی که از فاصله ۲۰ متری نواخته شد، دیر واکنش نشان داد.

این سایت افزود: دروازه بان برانشوایگ عملکرد بهتری داشت وقتی که کان آیاهان از فاصله ۳۰ متری شوت زد و داوری با نوک انگشتان اش روی توپ اثر گذاشت که به تیر دروازه اش اصابت کند. دقیقه ۳۴ نیز دروازه اش را روی ضربه هونتلار نجات داد. دقیقه ۲۷ نیز روی ضربه ماکس مه یر نیز خیلی شانس آورد. بعداز شروع نیمه دوم هم هونتلار روی موقعیت بسیار خوبی که به دست آورد، بد عمل کرد. این مهاجم هلندی روی گل دوم تیمش می توانست مقابل دروازه خالی، در دقیقه ۴۹ کنترل بهتری داشته باشد.

اشپورتال افزود: رومان نوی اشته تر روی ضربه ای سر در دقیقه ۶۴ مقابل داوری ناکام شد. اما وقتی هونتلار بالاخره گلش را زد و گل دهم فصل جاری خود را ثبت کرد، دروازه بان برانشوایگ فاقد قدرت بود.

در این پیکار که در ورزشگاه ولتینز آره نا انجام گرفت گورتسکا ۱۷، هونتلار ۶۶ و اسلاتزی ۹۰ برای شالکه و کسل ۸۱ برای برانشوایگ گل زدند.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر