|
|
کدخبر: ۱۴۸۵۰۶

رقابت های جودو جایزه بزرگ تفلیس از سری رقابت های تور جهانی ۲۰۱۴ امرو با حضور جودوکاهای ملی پوش ایران در گرجستان پیگیری شد.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،رقابت های جودو جایزه بزرگ تفلیس از سری رقابت های تور جهانی ۲۰۱۴ امرو با حضور جودوکاهای ملی پوش ایران در گرجستان پیگیری شد.
برنامه نمایندگان ایران در روز یکشنبه به شرح زیر است:

۹۰ - کیلوگرم:
محمد جمالی در دور اول استراحت کرد و در دور دوم برابر زِویاد گوگوتچوری از گرجستان در ۳ دقیقه و ۳۹ ثانیه ایپون شد و از دور رقابت ها کنار رفت.

۱۰۰ - کیلوگرم:
جواد محجوب در دور اول استراحت کرد و در دور دوم برابر دیوید لوریاشویلی از گرجستان با واگذاری یک امتیاز وازاری شکست خورد. محجوب در جدول بخت مجدد باید به مصاف آلکساندر مسخالادزه از گرجستان برود.

ایران در وزن ۱۰۰ + کیلوگرم نماینده ندارد و در اوزان ۶۰ -، ۶۶ - و ۷۳ - نیز نماینده ای را به این رقابت ها اعزام نکرده بود.

پیش از این در ۸۱ - کیلوگرم، امیر قاسمی نژاد حاضر به حضور در دیدار رده بندی برابر نماینده رژیم صهیونیستی نشد و در رده پنجم قرار گرفت.

در جدول مدالی رقابت ها در بخش مردان تیم گرجستان با ۲ طلا، یک نقره و ۳ برنز قهرمان شد و جمهوری آذربایجان با ۲ طلا دوم و قزاقستان با یک نقره سوم هستند. تیم ایران با یک رده پنجمی در جایگاه نهم قرار دارد.

ارسال نظر