|
|
کدخبر: ۱۴۸۶۰۴

من اصلاً با نیمار برخورد نکردم

خبرگزاری تسنیم: مدافع و کاپیتان دوم تیم فوتبال رئال مادرید پس از شکست کهکشانی ها در ال کلاسیکو ادعا کرد همه چیز برای بارسلونا فراهم شده بود تا در خانه رئال پیروز شود.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، سرخیو راموس، مدافع میانی رئال مادرید که در شکست ۴ بر ۳ بامداد امروز(دوشنبه) تیمش برابر بارسلونا با خطا روی نیمار از زمین بازی اخراج شد و یک پنالتی را هم به کاتالان ها تقدیم کرد، گفت همه چیز طوری فراهم شده بود که بازی به سود تیم میهمان تمام شود.

راموس در گفت وگو با نشریه آس اظهار داشت: باز هم مثل همیشه…. من با نیمار برخورد نکردم اما حرف زدن درباره آن فایده ای ندارد و هیچ چیز را عوض نمی کند. همه دیدند چه اتفاقاتی رخ داد. ما می توانستیم در این بازی چیزی کسب کنیم اما دست خالی از زمین بیرون رفتیم. برخی چیزها هست که نمی توان با آنها جنگید. همه چیز از پیش تعیین شده بود.

کارت قرمزی که راموس به خاطر خطا روی نیمار دریافت کرد نوزدهمین کارت قرمز دوران حضور او در رئال مادرید بود هرچند وی ادعا کرد این کارت را به ناحق دریافت کرده است: «من توقف کردم تا هیچ برخوردی صورت نگیرد، چون ترجیح می دادم بازی ۳-۳ تمام شود تا اینکه هم یک پنالتی برای بارسلونا گرفته شود هم خودم از بازی اخراج شوم. امیدوارم اوندیانو را تا پایان فصل دیگر نبینیم».

انتهای پیام /

ارسال نظر