|
|
کدخبر: ۱۴۸۷۱۸

طراحی ورزشگاه های نسل جدید

در چهار قسمت قبل در مورد مسایلی در طراحی ورزشگاه های نسل جدید صحبت شده، در این قسمت در مورد شرایط امنیتی و تسهیلات لازم ایمنی در ورزشگاه های نسل جدید خواهیم گفت.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر چهار قسمت قبل در مورد راهکارهای کاهش مشکلات زیست محیطی و جهت گیری جغرافیایی چندمنظورگی و سیستم های حمل ونقل در طراحی ورزشگاه های نسل جدید صحبت شده، در این قسمت در مورد شرایط امنیتی و تسهیلات لازم ایمنی در ورزشگاه های نسل جدید خواهیم گفت.

مهرنوش قدسی در مورد ایمنی و امنیت ورزشگاه نسل جدید گفت: به طور کلی مناطق عملکردی و امینی به پنج منطقه تقسیم بندی می شود که منطقه یک شامل زمین بازی و محوطه زمین منطقه دو: شامل سکوهای تماشاگران، منطقه سه: شامل طبقات درون استادیوم که سکوها را احاطه کرده و بخش خدمات، منطقه چهار محوطه حرکتی خارج از ساختمان تا حصار محیطی و منطقه پنج فضای باز خارج تا پارکینگ ها می شوند.

وی در مورد دیگر تمهیدات کنترل استادیوم ها خاطرنشان کرد: از دیگر تمهیدات کنترل ورزشگاه های نسل جدید می توان به مواردی مانند اتاق کنترل استادیوم، سیستم مراقبت تصویری، اتاق کمک های اولیه برای تماشاگران و عوامل اجرایی مسابقات اشاره کرد.

انتهای پیام /


ارسال نظر