|
|
کدخبر: ۱۴۸۹۶۹

هفته بیست وهفتم بوندس لیگا

خبرگزاری تسنیم: با پیروزی تیم چهارم جدول رده بندی بوندس لیگا و شکست مونشن گلادباخ در خارج از خانه، هفته بیست وهفتم بوندس لیگا به پایان رسید.

به گزارشخبرگزاری تسنیمدر ادامه دیدارهای هفته بیست وهفتم بوندس لیگا شب گذشته ۵ بازی برگزار شد که در مهم ترین آنها، تیم فوتبال بایرلورکوزن در خانه آگزبورگ با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست پیدا کرد تا جایگاه خود را در رده چهارم جدول تثبیت کند.

کیسلینگ در دقیقه ۱۱، هئونگ مین سون در دقیقه ۸۰ و امره چان در دقیقه ۸۳ گل های بایرلورکوزن را به ثمر رساندند و تنها گل آگزبورگ را توبیاس ورنر در دقیقه ۵۹ به ثمر رساند. لورکوزن با این پیروزی ۴۷ امتیازی شد و فاصله خود را با صدر جدول به ۳۰ امتیاز رساند.

در دیگر بازی مهم شب گذشته تیم بورسیا مونشن گلادباخ در خانه اینتراخت فرانکفورت با یک گل تن به شکست داد که تک گل این بازی را خوسلو در دقیقه ۱۶ زد. مونشن گلادباخ با قبول این شکست با ۴۲ امتیاز در رده ششم جدول باقی ماند.

سایر نتایج شب گذشته به شرح زیر است:

هامبورگ یک - فرایبورگ یک
هوفنهایم ۳ - هانوفر یک
نورنبرگ ۲ - اشتوتگارت صفر

در جدول رده بندی بوندس لیگا بایرن مونیخ با ۷۷ امتیاز صدرنشین و قهرمان زودهنگام رقابت هاست، بورسیا دورتموند با ۵۲ امتیاز در رده دوم قرار دارد و شالکه با ۵۱ امتیاز جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر